У жовтні пройде Тринадцятий Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини

8 та 9 жовтня у передмісті Києва відбудеться масштабна ветеринарна подія – Тринадцятий Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини, який об’єднає три об’ємні секції: дрібні домашні тварини; продуктивні тварини; коні.bigstock-veterinary-care--french-bulld-43960051

Компанія Kormotech, №1 у сфері харчування тварин в Україні, не залишилась осторонь і виступить спонсором події, аби як можна більше вітчизняних ветеринарів мали досвід професійного збагачення й зростання завдяки таким заходам.

Конгрес організований Асоціацією спеціалістів ветеринарної медицини України, а також Об’єднанням лікарів ветеринарної медицини і відбудеться у м. Бровари, у Торгівельно-розважальному комплексі «Термінал». Організатори зауважують, що крім наукової програми, на учасників очікує також зустріч із керівництвом Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

В рамках конгресу заплановані доповіді спеціалістів ветеринарної медицини з Франції, Польщі, Великої Британії, Німеччини та інших країн, а також лекції від провідних вітчизняних фахівців.

11227869_1620941648157296_6081580359311867340_nСлідкуйте за анонсами ветеринарних конференцій та конгресів на блозі Kormotech & Соціум.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий