Український виробник кормів для тварин подарував Національній гвардії чотирилапих бійців

1

  Вчора, 26 березня,  в День Національної Гвардії України, «Кормотех» – українська компанія №1 в сфері харчування тварин, подарувала військовим чотирьох породистих вівчарок для служби в зоні АТО.

Передували цій радісній події сумні: бойові собаки, що служили в зоні АТО загинули під час запеклого бою. Нацгвардійці звернулись до представників «Кормотех» про допомогу з придбанням цуценят.

 

2

  Зустрічали нацгвардійці пухнастих новобранців вишикувавшись на плацу, а приймав чотирилапих особисто Начальник управління Південного територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-майор Володимир Кондратюк. Урочистості проводились в Одесі, адже «чотирилапе поповнення» отримали бійці Південного територіального управління Національної Гвардії України. Нові бійці, придбані компанією «Кормотех» – цуценята від 1,5 до 5,5 місяців. На них очікує піврічний курс тренувань та навчання перед початком справжньої служби на варті безпеки Батьківщини. Двоє з них – Німецькі вівчарки, а ще двоє – вівчарки Малінуа, які вважаються гарними службовими собаками.

Передавали цуценят регіональні представники компанії «Кормотех» В’ячеслав Григоровський та супервайзер Костянтин Мазур. Вони нагадали, що зараз компанія реалізовує масштабну всеукраїнську ініціативу «Не залишай нас в АТО», в ході якої надсилає корм тваринам в зону конфлікту. В межах програми чотирилапим було виділено майже 50 кілограм раціонів від «Клуб 4 Лапи», що забезпечить місячний запас для новоприбулих службових цуценят.

3

Ростислав Вовк, директор компанії «Кормотех» стверджує: «Цей вчинок – це не лише внесок в безпеку нашої країни, але й привід для гордості  працівників моєї компанії.  А ще – приклад неймовірної консолідації, адже з моменту, коли у зоні АТО загинули військові собаки, до моменту офіційної передачі нових цуценят минуло кілька тижнів, протягом яких десятки людей плідно співпрацювали. Я вдячний своїм працівникам, які оперативно відреагували на запит про допомогу, партнерам – розпліднику і дресирувальному центру «Веска», за те, що виплекали та надали породистих цуциків та усім, хто долучився.»

4

Із тим, що таке поповнення є дуже вчасним погоджуються і самі військові. Вони зауважують, що хороший собака в армії – на вагу золота, адже знайти породисту і здібну тварину коштує чималих грошей. Відразу після урочистої частини бійці Нацгвардії мали змогу познайомитись з чотирилапим поповненням поближче. Вони щиро зраділи такому подарунку та відразу ж почали вводити чотирипалих у курс військової справи, познайомивши їх із бойовою технікою та плацом.

5

Довідка: «Кормотех» – компанія №1 в Україні у сфері харчування тварин. Вона заснована 2003 року. «Кормотех» – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Виробничі потужності компанії становлять 20 тонн готової продукції на день (вологі корми) та 80 тонн на день (сухі корми). Компанія може виготовляти 8 тис. тонн вологих та 30 тис. тонн сухих кормів в рік. З листопада 2014 року компанія проводить масштабну соціальну ініціативу «Не залишай нас в АТО», в ході якої було відправлено понад 16 тонн кормів для тварин у зоні конфлікту.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.