Українці рятують тварин у зоні АТО через мережу Інтернет

  Вчора, 9 лютого 2015, партія об’ємом понад 120 кілограмів кормів для собак та котів була відправлена в Красноармійськ, що  у зоні АТО. Ця благодійна допомога від людей, які вирішили долучитись до ініціативи «Не залишай нас в АТО» через мережу Інтернет.

IMG_8287  За минулий місяць можливістю замовити раціони для допомоги тваринам у зоні АТО через інтернет-магазин скористалося кілька добрих українців. Завдяки цьому було зібрано  127,5 кг різноманітних кормів – сухих та вологих, преміальних та стандарт-сегменту. Про це нам розповіла представниця інтернет-магазину  Катерина Шпаківська.

«Цими добродіями виявились 8 чуйних людей: вони придбали раціони для котиків та собачок, причому 2 особи попросили не афішувати їхні імена. Одна пані зробила замовлення для АТО на 600 гривень! От такі є щирі люди. Незабаром корми отримають коти та собачки в зоні АТО», – говорить Катерина.

Донецька волонтерка Олександра Шкарбак опікується тваринами на місці. У неї 40 котів та 2 собаки.   Згідно із ветеринарними нормами харчування, денна порція для котів становить у середньому 100г. сухого корму, відтак партія налічує 12 750 порцій. Олександра зауважує, що для її вихованців стільки запасів забагато, тож охоче поділиться із сусідами та їх тваринами.

Інтернет-магазин  і далі планує переказувати придбані його клієнтами корми в зону АТО. Для цього потрібно обрати раціони ТМ «Клуб 4 Лапи», ТМ «Гав!» і ТМ «Мяу!» в інтернет-магазині  та зробити примітку, що це корми для тварин із зони АТО, а магазин перекаже  смачні дарунки чотирилапим, які того потребують.

  Дана ініціатива народилась як опція в ході реалізації програми «Не залишай нас в АТО», заснованої компанією «Кормотех» в 2014 році. Згідно з її механікою, компанія-виробник переказує тваринам у зону АТО 20 г. корму з кожного купленого  українцями кілограму раціонів. Та знайшлись такі люди, які хотіли купувати корм самі: пачками чи мішками. Його потрібно було купувати десь фізично і переказувати потребуючим тваринам. Адміністрація інтернет-магазину погодилась приймати такі замовлення та переказувати їх безкоштовно тваринкам у зоні військового конфлікту.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.