Україною вирушає фотопроект «Друзі на війні» про чотирилапих героїв!

Ці фото чіпляють до глибини душі, адже це історії про любов і дружбу, що  сильніші за війну. Це – історії наших бійців та їхніх чотирилапих друзів. Ці фото – про любов, турботу і непереборну відданість. Дивіться на сайті, в які міста найближчим часом поїде виставка і не пропустіть цю неймовірну подію!

Фотопроект «Друзі на війні» рушає в тур містами України!

Цього тижня фотовиставка відкриється у Дніпрі та Луцьку, далі рушатиме й іншими містами країни. За словами організаторів, благодійного фонду «Повернись живим», виставка складається із фотографій, на котрих зображені коти та собаки, що живуть у зоні АТО поруч із військовими.

Вчора відбулась презентація виставки у Дніпрі. Подивитись фото можна за адресою: пр.Поля, 1а.
Завтра виставка стартує у Луцьку. Презентація почнеться о 16:00 ( вул. Сухомлинського, 1).

Мета проекту – нагадати людям, що живуть у віддалених від фронту містах, що війна досі триває, і зробити це за допомогою зрозумілих навіть для дітей образів. Незважаючи на важку тему, експозиція є світлою, надихає та вселяє надію.

Також організатори наголошують, що кожен охочий може стати співавтором фотовиставки. «Якщо у вас є власноруч зроблені фото та цікаві історії про чотирилапих друзів на війні – надсилайте їх на електронну скриньку «Повернись Живим»: office@savelife.in.ua », – йдеться у повідомленні фонду.

Водночас, у фонді наголошують, що кожен може допомогти військовим, а деталі про це дивіться тут.наати

А ми нагадуємо про можливість долучитись допомогою кормами тваринам, що мешкають у притулках в зоні АТО. «Програма адресної допомоги» дозволяє легко нагодувати тих чотирилапих, які того потребують. Долучайтесь тут!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий