Українські любителі собак в очікуванні акції-свята «Візьми собаку на роботу»

Ви кожен раз із тяжким серцем покидаєте свого улюбленця вдома, коли йдете на роботу? Не хочете розлучатись із ним ані на мить? Чи весь день думаєте про те, як він сумує за Вами? Тоді це свято саме для Вас!

«Візьми собаку на роботу»Щороку, 5 липня проходить акція-свято «Візьми собаку на роботу», під час якої працівники проводять цей день на своєму робочому місці разом з улюбленцем, а також фотографуються та надсилають нам свої щасливі знімки.

Компанія Kormotech вже не перший рік практикує таке свято серед своїх працівників, тож досвід показує, що такі дні виходять незабутніми як для людей, так і для тварин. Ідея цієї акції дуже проста: собаки – це невід’ємна частина нашого життя і нашого суспільства. До того ж, кожен собака сумує, коли господар вранці покидає його, аби зайнятись роботою. Тож раз на рік пропонуємо влаштувати свято для свого улюбленця – взяти його з собою на роботу.

Ця традиція вже давно склалась у США, де є навіть таке поняття як dog-friendlyworkplace. Тобто, це територія біля власного робочого місця, облаштована для комфорту улюбленця.

Головне під час акції – дотримуватись правил техніки безпеки, аби день пройшов незабутньо лише у позитивному сенсі!

А ви візьмете свого улюбленця на роботу?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий