Українські та російські ветеринари зустрінуться у Сумах на спільній конференції

24 липня у Сумах стартує науково-практична конференція для ветеринарів, учасники якої матимуть змогу обмінятись досвідом з колегами з Санкт-Петербурга.Українські та російські ветеринари зустрінуться у Сумах на спільній конференції

Конференція триватиме з 24 до 26 липня на базі факультету ветеринарної медицини  Сумського національного аграрного університету.

Серед основних тем конференції – захворювання опорно-рухового апарату тварин та методи діагностики та лікування таких захворювань. Цікаво, що досвідом поділяться і російські колеги. Доповідачами на конференції будуть кандидат ветеринарних наук, доцент Володимир Сотников, а також лікар ветеринарної медицини Андрій Албул. Крім лекцій та доповідей, вони проведуть майстер-класи для учасників конференції.

Також під час конференції буде можливість дізнатись про організацію хірургічної роботи та облаштування стаціонару у ветеринарній клініці, особливості операцій на кінцівках, хірургічне лікування отиту тощо.

Цікаво, що серед доповідачів не лише ветеринари-наукові, а й лікарі-практики, які долають виклики щодня, тож можуть поділитись своїм багатим досвідом вирішення практичних проблем лікування тварин.

Конференція відбудеться у приміщенні Факультету ветеринарної медицини СНАУ. Деталі програми та реєстрації дивіться тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий