Українські ветеринари обговорять, як вирішувати проблеми печінки у дрібних домашніх тварин

4 вересня українські ветеринари зберуться в Києві, аби обговорити нові тенденції лікування проблем печінки у дрібних домашніх тварин. На цей день запланована монотематична конференція «Захворювання печінки у дрібних домашніх тварин і проблеми пов’язані з порушенням її функцій».  Захід організований мережею клінік «Центр сучасної ветеринарної медицини» та став можливим завдяки спонсорській підтримці компанії Kormotech, №1 у сфері харчування тварин в Україні.Veterinarian Petting Dog

Ветеринари зауважують, що тема конференції – вкрай актуальна, бо ж сучасні умови утримання собак і котів(екологічна обстановка, гіподинамія), нераціональна годівля призводять до того, що у тварин виникають різні захворювання, насамперед обмінного характеру. Часто патологічного впливу відчуває печінка – центральний орган метаболізму. Захворювання та патології печінки все частіше трапляються у ветеринарній практиці, тож українські фахівці мають отримати найсучасніші знання з цієї галузі, аби успішно допомагати чотирилапим.

Компанія Kormotech, крім виробництва якісних вітчизняних раціонів, виступає з підтримкою цього заходу, адже нам небайдуже здоров’я чотирилапих. Здоров’я наших улюбленців – велика цінність, тож кожен український любитель тварин мусить отримувати сучасне, якісне та кваліфіковане ветеринарне обслуговування для свого вихованця.

Монотематична конференція «Захворювання печінки у дрібних домашніх тварин і проблеми пов’язані з порушенням її функцій» відбудеться у Києві, 4 вересня, в конференц-холі готелю «Вісак», початок о 10.00.

Участь у конференції для спеціалістів ветеринарної медицини безкоштовна, однак необхідна реєстрація. Початок реєстрації о 9.30.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий