Українські ветеринари переконались в якості вітчизняних кормів

15 і 16 червня ветеринари з різних міст України відвідали Львів, аби переконатись в якості вітчизняних кормів для тварин. Такий візит організувала компанія «Кормотех», №1 у сфері харчування тварин.

Українські ветеринари переконались в якості вітчизняних кормів15 фахівців ветеринарії мали змогу оцінити якість вітчизняних раціонів, адже якісне і збалансоване харчування – це серйозна перевага, коли йдеться про здоров’я чотирилапих.

На тренінгу, який минув раніше у Харкові, було обрано учасників для такої екскурсії. Переважну частину групи склали фахівці харківської ветеринарної клініки «Доверие», а також ветеринарні лікарі з інших міст. На Львівщині вони мали нагоду відвідати два заводи з виробництва сухих і вологих кормів компанії «Кормотех».

Один із учасників візиту, ветеринарний лікар Дмитро Морозенко, ділиться своїми враженнями від екскурсії: «Щиро дякуємо українській компанії «Кормотех» за теплий прийом. Враження від відвідування потужного виробництва компанії дуже позитивні! – говорить він. – Сучасні технологічні лінії виробництва кормів із обов’язковим контролем якості продукції, суворе дотримання санітарних норм і правил під час зберігання й переробки сировини, а саме головне – бажання розвиватися далі, удосконалювати рецептуру, створювати нові і нові високоякісні дієти для собак і котів вітчизняного виробництва. Бажаємо працівникам компанії творчого натхнення і успіхів у розвитку українського ринку кормів для дрібних домашніх тварин!»

Крім екскурсії на завод, ветеринари мали нагоди поспілкуватись із колегами, обговорити цікаві новинки ветеринарії та погуляти туристичними маршрутами Львова.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий