Українські ветеринари зустрілись на конференції в Харкові

Українські ветеринари зустрілись на конференції в Харкові19-20 червня в місті Харкові проходила щорічна конференція, організована ветеринарною клінікою «Пес+Кот», яка вже стає традиційною. Партнером цієї конференції стала компанія «Кормотех», як вітчизняний лідер з виробництва раціонів для домашніх тварин.

Українські ветеринари зустрілись на конференції в ХарковіТакож традиційно теплою і дружньою була й атмосфера заходу. Захід пройшов за містом, тож свіже лісове повітря яке надихало учасників слухати доповіді протягом майже дев’яти годин з невеличкими перервами. А, треба сказати, що програма першого дня була дуже насиченою: від початкової доповіді про те, на яких трьох китах базується успіх ветеринарного бізнесу до суто професійних лекцій по неврології, кардіології, інтенсивній терапії, екзотичним захворюванням, та невідкладній допомозі екзотичним тваринам, сучасним технологіям ультразвукової діагностики та іншго. Паралельно з лекціями в основному конференц-залі проводився семінар для заводчиків.

Українські ветеринари зустрілись на конференції в ХарковіНа другий день проводилися майстер-класи у приміщенні клініки «Пес+Кот», яка зовсім нещодавно отримала можливість розширитись. Саме це надало можливість одночасно проводити три майстер-класи, один з яких по неврології проводив Павло Каратаєв («Zooлюкс», Київ). Інший, по дентальній корекції у гризунів, проводила Анна Степаненко («Пес+Кот», Харків), а бізнес-семінар для керівників по адаптації обліку у ветеринарній лікарні до змін у законодавстві проводив Олександр Кирилюк («Е-ноте», Житомир).

 

Українські ветеринари зустрілись на конференції в ХарковіЗагальна кількість учасників конференції сягнула ста осіб і це враховуючи той факт, що в ці дні відбувалися заходи в Києві й Одесі, у яких приймали участь деякі з минулорічних учасників конференції у Харкові. На жаль, наразі немає єдиного узгодженого графіку проведення навчально-практичних заходів на ветеринарному ринку України, але це лише надихає дивитися на його можливі перспективи розвитку.

 

Сергій Кондрат – шеф-редактор VETZOO Profy 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий