Українських ветеринарів кличуть на безкоштовні практичні курси у Львів

Безкоштовні практичні курси для ветеринарних лікарів пройдуть 16-17 травня 2016 року. Лекторами там стануть як українські, так і іноземні фахівці, а учасники зможуть попрактикуватись на новітньому обладнанні. Усі деталі та контакти для реєстрації – на сайті!

16 та 17 травня у Львові відбудуться безкоштовні практичні курси для ветеринарних лікарів. Лекторами на них виступатимуть українські та польські фахівці. Курси та майстер-класи пройдуть у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Особливої уваги заслуговують теми курсів. Мова буде йти про репродуктологію собак, а також про гастроентерологію собак і котів. Детально про першу тему читайте тут.

З теми гастроентерології собак передбачено кілька лекцій та майстер-класів. А саме:

Окремі захворювання травної системи собак і кішок: грижа стравохідного отвору діафрагми, сторонні тіла в стравоході, звуження стравоходу, стравохід Барретта, дивертикули стравоходу, запалення стравоходу, мегаезофагус, шлунково-стравохідна інвагінація, гострий та хронічний гастрит, розлади моторної функції шлунка, виразкова хвороба шлунка, сторонні тіла в шлунку, гіпертрофічний пілоростеноз, новоутвори шлунка, лабораторна діагностика хвороб печінки, техніка виконання біопсії печінки, хронічні хвороби печінки в собак, хвороби печінки в котів, лікування хвороб печінки.

korysni-kontakty-dlya-vlasnykiv-domashnih-tvaryn.12

Майстер-класи:

Тема: Ендоскопічне дослідження собак і котів: ендоскопія переднього і заднього сегмента шлунково-кишкового тракту.

Лектори: К. Куб’як, Й. Спужак, К. Глінська-Сухоцька, М. Янковський (Природничий університет, м. Вроцлав, Польща), І. Максимович (ЛНУВМ та БТ, м. Львів, Україна).

Лектори є співробітниками кафедри внутрішніх хвороб тварин з клінікою коней, собак і кішок факультету ветеринарної медицини Природничого Університету у Вроцлаві (Польща) та членами Секції Польської гастроентерологічної асоціації ветеринарних лікарів дрібних тварин. Протягом багатьох років у своїй роботі займаються питаннями, пов’язаними з етіологією, діагностикою та лікуванням шлунково-кишкових захворювань у собак і кішок. Вищевказані фахівці дають лекції, практичні заняття та тренінги для студентів і практикуючих лікарів ветеринарної медицини в рамках: дослідження в галузі ветеринарної медицини, спеціалізація дослідження захворювань собак і кішок, а також семінарів, організованих в ході наукових конференцій.

Організовує навчання спільно Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Природничий університет (м. Вроцлав, Польща). Співорганізаторами заходу є Компанія КОРМОТЕХ, компанія KRKA, ТОВ «Ветеко». Інформаційні партнери курсів: журнали «Мир ветеринарии» та «Зоодруг».

Організатори запрошують до участі у курсі ветеринарних лікарів України та студентів. Курси відбудуться 16-17 травня, місце проведення: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (м. Львів, вул. К. Левицького, 67). Участь є безкоштовною, для участі обов’язкова реєстрація. Для реєстрації звертайтесь до Ігоря Максимовича: vetadst@gmail.com, 097 290 41 51 або до Василя Стефаника 096 468 67 28.

Компанія «Kormotech» надає організаційну підтримку проведенню курсів у межах своєї програми сприяння розвитку ветеринарії та фелінології в Україні.

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 26 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий