Українці – нація котолюбів. Приєднуйся!

У рейтингу країн, де проживає найбільша кількість котів, Україна посіла 9 сходинку. А от за кількістю вусатих і смугастих пухнастиків на 100 людей ми зайняли друге місце у світі! Відразу після США, адже у нас на сотню людей припадає аж 17 котів. Читайте наші поради, як приєднатись до спільноти українських котолюбів!12885846

Однак, не всі чотирилапі пухнастики мають сім’ю, тож чимало українських котів живуть у різноманітних притулках. Ставайте частиною великої спільноти котолюбів, заберіть котика з притулку! А варіантів притулків є безліч, причому, у кожному місті.

 

Як шукати кота?

У кожному місті є притулки, де можна знайти собі вірного друга. Однак, якщо у пошуках собак допоможуть великі установи (муніципальні притулки, або загальноукраїнські Фонди), то кота шукати потрібно дещо інакшим способом.

Зазвичай пухнастиків утримують у домашніх міні-притулках (від 10 до 40 котів). Майже кожен міні-притулок має свою сторінку в соціальних мережах, тому шукати їх найлегше саме там. Тобто, вбиваєте у пошуку «міні-притулок» разом із назвою Вашого міста. Гарантовано знайдете принаймні парочку корисних посилань!

Займаються прилаштуванням котів і міські товариства захисту тварин. Вони теж переважно присутні в інтернеті і мають якщо не сайт, то спільноту в соціальних мережах. Зазвичай, називаються свої групи так, аби їх було легко знайти за пошуком «товариство захисту тварин міста…». Дуже радимо слідкувати за їхньою діяльністю, адже саме там нерідко прилаштовують ще зовсім юних кошеняток.1837485_original

Форуми досі дуже популярні серед любителів тварин і зоозахисників. Інформацію про чотирилапих, які шукають дім, Ви точно знайдете на одному із загальноукраїнських зоозахисних форумів, або ж на форумі власного міста.

Притулки для тварин – це ще один варіант знайти собі друга-мурчика. Плюс великих притулків у тому, що, зазвичай, тварини там уже стерилізовані та щеплені. Та, зазвичай, у великих притулках живуть уже дорослі коти.

55e5c50e92477

Кілька корисних посилань

Ми зробили добірку кількох корисних посилань, які актуальні для найбільших українських міст. Наприклад, у столиці є БФ «Happy Paw», який незабаром почне займатись і прилаштуванням котів. В Києві діють десятки притулків, от кілька із них: притулок Gaia, який шукає родини як для собак, так і для котів. Дуже зручно шукати собі улюбленця серед вихованців відомого притулку «Сіріус».

У Харкові діє Центр поводження із тваринами, на базі якого існує притулок для собак і котів. Саме там можна підшукати собі котика до смаку. Також у місті діє Перший харківський притулок для безпритульних і загублених тварин. На сайті установи знайдете перелік актуальних оголошень про котів, яку шукають нову родину.

Товариство захисту тварин Дніпропетровська «Вірність» має чим допомогти будь-кому, хто шукає собі кота. Заходьте на сайт і обирайте до смаку: пухнасті і не дуже, молоді чи дорослі, смугасті, плямисті… У місті діє також притулок і реабілітаційний центр «Друг». Там також пропонуються для «усиновлення» різні коти.

Вінничани створили цілу групу в соціальних мережах «Вінницькі притулки для тварин», де є альбом із актуальною інформацією про мурчиків, які шукають дім. Для любителів соціальної мережі Фейсбук, є альтернативна група із оголошеннями про котів, які дуже чекають на нових господарів.

В Івано-Франківську забрати котика можна із Благодійної організації «Дім Сірка». Дивіться на сторінці актуальні оголошення.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий