Унікальний фестиваль службових собак відбудеться у Харкові до Дня прикордонника

Такого ви ще не бачили! Яскраве дійство – парад службових собак, які щоденно захищають кордони України, показові виступи чотирилапих, справжнісінький показ мод та багато інших цікавинок відбудяться у Харкові із нагоди святкування Дня прикордонника.

28 травня, у неділю, на харківському аеродромі «Коротич» відбудеться унікальне дійство – службові собаки з нагоди Дня прикордонника демонструватимуть свої таланти, а також пройдуться справжнісіньким парадом.

Що буде?

У програмі заходу передбачений парад собак, показові виступи службових собак Федерації спортивно-службового собаківництва, собак кінологічного центру Головного управління поліції в Харківській області і собак Харківського прикордонного загону, показові виступи з трюкового дресирування, показ мод від чотирилапих моделей, виставка за участю всіх порід собак та багато іншого. Крім того, гостей розважатимуть аніматори, для дорослих відвідувачів передбачені конкурси та розіграші.

Спонсором та партнером Фестивалю службових собак виступила компанія Kormotech, яка понад 13 років працює на ринку товарів для тварин.

 

Коли початок?

Стартує собачий Фестиваль о 10.00 на аеродромі «Коротич», святкування триватиме весь день. Вхід для усіх відвідувачів – вільний. Детальніше про програму читайте тут.

 

Як дістатися?

Своїм транспортом: орієнтир Харківська обл., Р-н с. Комунар, Київська траса.

Громадським транспортом: від метро Холодна Гора на експрес-маршруті Харків-Люботин (місце відправлення біля 12 платформи).

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. За сприяння компанії реалізовується просвітницький проект «На службі», яких розповідає про долю чотирилапих бійців, прикордонників, охоронців, каністерапевтів…

Історії службових собак в Україні читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий