Унікальний ресторан зі смаколиками для собак відкрив свої двері на фестивалі “В пошуках Made in Ukraine”

Традиційною смачною родзинкою фестивалю “В пошуках Made in Ukraine” в Києві став ресторан для чотирилапих від ТМ CLUB 4 PAWS. Як завжди – багато-багато смаколиків, свіжа вода (яка дуже потрібна собакам у спеку), цікаві подаруночки і сюрпризи очікували на всіх відвідувачів ресторану.

3 і 4 вересня у столиці відбувався фестиваль “В пошуках Made in Ukraine”, постійним та активним учасником якого є український виробник раціонів для тварин компанія Kormotech. І традиційно ТМ CLUB 4 PAWS представив свій відомий ресторан для собак. Напевно, усі відвідувачі фестивалю, які приходять зі своїми чотирилапими друзями, дуже очікують на відкриття ресторану, адже там на їхніх улюбленців завжди чекають смачні раціони, свіжа прохолодна вода, багато уваги і приємні подаруночки. Цьогоріч кожен чотирилапий відвідувач ресторану для собак отримав у подарунок фірмову хустинку від ТМ CLUB 4 PAWS. Дивіться у фоторепортажі, які милі, гарні і кумедні чотирилапі гості завітали до ресторану цього разу.

Цього року компанія Kormotech як виробник якісних і корисних раціонів для тварин та постійний учасник фестивалю отримала почесну “Рекомендую!” від фестивалю! І це стало приємним сюрпризом для усієї команди. Аби отримати почесну відзнаку “Рекомендовано Made in Ukraine”, бренди обирались за чотирма критеріями: адекватна ціна товару; відмінна якість; уважний сервіс; сталість розвитку.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий