Урокам добра в Києві бути: потрібно зібрати 50 голосів

У липні команда Kormotech разом з місцевими активістами подала на громадський бюджет міста Києва проект про запровадження курсу гуманної освіти у середніх школах міста. Для його подальшого проходження необхідно зібрати 50 голосів.

У разі його запровадження, у травні 2018 року в навчальну програму загальноосвітніх шкіл Голосіївського, Печерського та Оболонського районів міста запровадять 4-годинний курс у рамках предмету зоологія для 7 класів.

Проект розкриватиме теми добробуту та гармонічного співіснування з тваринами, відповідальності та жорстокості людей щодо них. Їх розкриття закладене в програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України, а отже – не буде проводитись факультативно. Кожен учень отримає робочий зошит, а вчитель – посібник. Окрім того, вчителі пройдуть спеціальний тренінг.

Нагадуємо, цьогоріч курс був успішно реалізований у Львові.

Проголосувати можна за посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/728, попередньо зареєструвавшись через BankID для клієнтів ПриватБанку, Ощадбанку, банку ПІВДЕННИЙ, А-банку, КОНКОРД банку, а також для власників ЕЦП чи Карти Киянина.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий