Уроки гуманного поводження з тваринами у столиці. Киян просять віддати голос за проект

Вже у 2019 році у всіх школах Києва можуть запровадити уроки добра. Це інноваційний курс гуманної освіти під назвою «Маленький принц. Київ, що любить тварин». Проект успішно впроваджено у львівських школах в 2017. Передумовою його включення у навчальну програму у Києві є пілотування у системі позашкільних гуртків. Для старту проекту потрібно 400 голосів.  

IMG_2902

Спеціально розроблені уроки не лише вчать дітлахів бути гуманними до усіх, хто їх оточує, а й ставати відповідальними власниками домашніх улюбленців. Це у перспективі дозволить скоротити кількість безпритульних тварин в Україні. За останніми підрахунками на вулицях столиці є понад 3 тисячі собак. І це на півтисячі більше, ніж торік.

Ключовим інструментом курсу є навчально-презентаційні матеріали для дітей і для вчителів з цікавими та практичними кейсами. Також для слухачів курсу організують ознайомчі екскурсії на базі притулку для тварин «Сіріус», де можна не лише наочно переконатись у результатах безвідповідальності та негуманного ставлення людей до тварин, а й адаптувати котика чи собачку.

У 2017-2018 навчальному році курс «Маленький принц. Київ, що любить тварин» перебуватиме на стадії пілотування. Проведення цих уроків на базі Київського палацу дітей та юнацтва, а також будинків творчості районів столиці стане останнім кроком перед впровадженням проекту у шкільну програму у 2019-му.

Потрібно зібрати 400 голосів мешканців у Конкурсі на бюджет міських ініціатив на платформі «Громадський проект» до 30 жовтня!

Щоб проголосувати, натисніть фіолетову кнопку «Зареєструйтесь, щоб проголосувати» за цим посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/728

Автором ініціативи є вітчизняний виробник харчування для тварин – компанія «Кормотех». Курс розробили спільно з експертами Навчально-методичного центру освіти Львова.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий