Усі тварини живі та вільні! У Львові презентують дитячу книжку про зоозахисників

Чотирилапі теж ідуть на Форум видавців! Головна книжкова подія року у Львові познайомить з багатьма цьогорічними новинками. Серед них – повість нідерландської письменниці Марікен Йонґман про юних захисників «Усі тварини живі та вільні». Усіх, хто любить тварин, запрошують на презентацію разом з дітьми і своїми улюбленцями поласувати печивом з чаєм і послухати уривки з книжки у шатрі біля Dog-парку. 

21457950_682038505326897_3929951937401123991_o

Це спільний проект видавництва «Кальварія» і ТМ «КЛУБ 4 ЛАПИ». «Усі тварини живі і вільні» — це весела сучасна пригода про двох юних захисників тварин, із гумором і важливими питаннями та купою вівсяного печива. Історія розповідає про хлопчика Хайса, який навчається в одному класі із самовпевненою і загадковою Діті, йдеться у передмові: «Хайс у захваті, коли він дізнається, що дівчинка ним цікавиться. Вона розповідає Хайсу, що є учасницею таємного клубу і запрошує його приєднатися, але за однієї умови: він має погодитися, анічогісінько не знаючи про цей клуб. Хайс вирішує ризикнути. Посеред ночі хлопчик крадькома вибирається з дому на своє перше таємне завдання: визволити кролика. Хоча Хайс і не є справжнім активістом руху за права тварин, він починає брати участь у акціях клубу з визволення тварин «Усі тварини живі і вільні». Та його терпець уривається, коли Діті пропонує йому влаштувати чергову акцію у селі. Проте згодом у нього виникає неймовірна ідея — ідея, що включає в себе бабусю Діті та машину його батька. Та все сталося не так, як планувалося». 

Контракт авторки Марікен Йонґман на цю книжку включає умову про те, що жодній із тварин не доведеться пережити стрес, якщо твір екранізуватимуть.

Під час презентації книжку читатимуть:

Катерина Ковалюк – керівниця служби зі зв’язків з громадськістю компанії Кормотех

Ольга Король – редакторка журналу про собак

Оксана Кошак – директор ЛКП «Лев»

Андрій Рапина і Віталія Лазоркіна – команда креативної агенції Дизайн Репаблік

Модеруватиме презентацію керуючий партнер видавництва «Кальварія» Ксенія Мацкевич. На відвідувачів чекають приємні несподіванки і вікторина. 

Подія відбудеться у п’ятницю, 15 вересня, о 16:00 біля тренувально-вигульного майданчика у парку імені Івана Франка. Поруч із шатром працюватиме ресторан для собак. Вхід вільний. Беріть із собою хвостиків!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий