Увага! Львівські поліцейські штрафуватимуть господарів, які не прибирають за своїми собаками

Львівська міська рада відповіла на петицію громадян щодо прибирання власників за своїми собаками. Наглядом за виконанням цього обов’язку власниками тварин займатиметься поліція, а безвідповідальних власників штрафуватимуть.

У місті докорінно змінюється підхід до утримання домашніх тварин, тож у межах цього комплексу заходів ЛМР прийняла нові Правила утримання і поводження із тваринами у Львові, а громадські ініціативи активно облаштовують місто необхідними станціями для прибирання. Відтак, у відповідності до нових Правил, за не прибирання за своїми домашніми улюбленцями штрафуватимуть власників. Фіксувати такі порушення зможе будь-хто, зробивши фото чи відео та передавши їх патрульним.  Далі із порушниками працюватиме поліція. Про це йдеться у відповіді Львівської міської ради на петицію щодо прибирання господарів за своїми улюбленцями.аватарка

Нові Правила утримання і поводження із тваринами у Львові були прийняті у березні. Згідно із п.5.7  передбачено, що особа, яка утримує домашніх тварин, зобов’язана прибирати за нею екскременти на будь-якій території, включаючи територію під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів.

На громадянина за порушення у сфері благоустрою, в тому числі не прибирання господарів за своїми улюбленцями, може бути накладений штраф від 340 до 1360 грн.

Також міська рада наголосила, що доцільним вбачається залучати ЛКП «Муніципальна дружина» для фото-відео фіксування фактів порушення благоустрою та виклику працівників Управління патрульної поліції у Львові для складання протоколу та застосування стягнень.

Міська інфраструктура, яка зробить прибирання за тваринами зручним і легким зараз в процесі становлення. Наприклад, завдяки ініціативі Dog-Friendly City на Сихові вже діють 40 станцій для прибирання за собаками. Станції (невеликі конструкції зеленого кольору, спеціально оснащені відповідними позначками та інструкціями) складаються з боксу з еко-пакетами і спеціального смітника.12990873_481365055401219_1777646071665699235_n

Також три таких станції встановили у комплексі «Цитадель», ще дві мають з’явитись на новому вигульному майданчику для собак у парку ім. Івана Франка.

Власників тварин закликають повідомляти комунальниками про спорожнілі бокси для еко-пакетів, аби комунальні служби вчасно наповнювали їх.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий