Увага! В Україні запрацював он-лайн сервіс для пошуку оптимальної ветклініки

Тепер кожен турботливий господар може підшукати найкращу ветеринарну клініку для свого улюбленця в інтернеті! Завдяки новому сервісу PetAdvisor ви, покладаючись на актуальну та перевірену інформацію, зможете легко обрати найкраще. При цьому рейтинг є неупередженим, бо користувачі самі створюють його.

peta

“Турбота про здоров’я свого улюбленця – це найвищий прояв любові до нього”, – з такими словами було відкрито новий спеціалізований он-лайн сервіс для власників тварин PetAdvisor.

PetAdvisor – це джерело актуальної, перевіреної інформації про ветеринарні клініки України. Водночас, це віртуальна книга скарг та пропозицій. Засновники проекту ставлять перед собою непросту задачу: сформувати неупереджений рейтинг ветклінік; рейтинг, створений виключно відвідувачами цих закладів.

Ключові цінності PetAdvisor:

Достовірність. Ми перевіряємо контакти усіх закладів, щоб користувачі могли завжди знайти актуальну інформацію;

Прозорість. З метою уникнення фальсифікацій або створення неправдивих повідомлень, всі відгуки на сайті персоніфіковані;

Демократичність. Кожен власник тварини може залишити відгук про якість сервісу обраної ветеринарної клініки

Тож, для того, щоб дописи користувачів були прозорими, було прийнято рішення, що відгуки зможуть залишати користувачі лише авторизовані. Це дозволить уникнути анонімних дописів, які найчастіше є неправдивими. Це стане перевагою і для власників клінік, оскільки вони матимуть можливість бачити, що подобається їхнім відвідувачам, а чим вони не задоволені. Таким чином весь сервіс ветеринарного обслуговування в Україні ставатиме дедалі кращим, адже тепер є платформа для прямого спілкування власників клінік та відвідувачів.

Команда проекту вже зібрала дані про клініки кількох міст. На даному етапі у каталозі PetAdvisor представлено ветклініки п’ятьох міст – Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси та Харкова.

Заходьте на сервіс та залишайте свої поради або конструктивні пропозиції у відповідних коментарях, аби кожен у Вашому місті отримав доступ до якісного та фахового ветеринарного обслуговування, адже кожна тварина на це заслуговує!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий