В Одесі пройде унікальний для України семінар з ендокринології

Унікальність семінару – в його темі, бо ендокринологія в українській ветеринарії представлена не надто об’ємно. Отже всі зацікавлені фахівці зможуть збагатити свій досвід 19 і 20 листопада в Одесі. Ветеринарна клініка «Айболить» запрошує на семінар «Ендокринологія з Максимом Беленсоном».1670

Максим Беленсон терапевт та ендокринолог. У 1998 році закінчив ветеринарно-cанітарний факультет МГУПБ. Почав кар’єру ветеринарного лікаря в 1999 році. Працював у складі хірургічних бригад як анестезіолог. Тоді ж зацікавився такою галуззю ветеринарії, як ендокринологія, і досяг успіху. Зокрема, саме йому далося налагодити в клініці «Білий клик» діагностику ряду важких ендокринних захворювань у кішок і собак. Є редактором розділу «Ендокринологія» в журналі «Сучасна ветеринарна медицина».

Ендокринологія в Україні – не надто популярна сфера ветеринарії, однак життя демонструє, що в нашій країні є потреба у розвитку саме цієї галузі ветеринарного обслуговування. Тому фахівці мають шанс ґрунтовно підійти до питання та отримати досвід у лікаря-практика, який зарекомендував себе спеціалістом обраної сфери.

Зокрема, на наукових лекціях будуть розглянуті питання дисфункції підшлункової залози: цукровий діабет, інсуліома; дисфункції щитовидної залози: гіпертиреоз кішок, гіпотиреоз собак.

Також лектор надасть увагу таким питанням, як дисфункція наднирників, диференціальна діагностика при поліурії і полідипсії, ендокринопатії, що супроводжуються ураженням шкіри, диференціальна діагностика при аномальних коливаннях кальцію.

Детальніше про теми та реєстрацію учасників читайте у наших наступних анонсах!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий