В Україні день “Візьми собаку на роботу” набирає обертів!

31 липня українські любителі собак відзначали день “Візьми собаку на роботу”. Традиція зовсім свіжа  – в Україні день святкується лише втретє. Але з упевненістю можна сказати – Візьми собаку на роботу набирає обертів!

Цього року географія свята значно розширилась, адже 31 липня чотирилапих друзів на роботу брали у Львові, Києві, Одесі, Івано-Франківську, Харкові, Чернігові та інших містах. Суть цього свята проста – улюбленець супроводжує господаря на роботі, аби хоч зрідка не сумувати вдома в очікуванні вечора. В Україні цю акцію ініціювала компанія Kormotech, №1 у сфері харчування тварин і розпочала втілення такої ідеї з себе.КиївХарківЛьвів3Львів2Львів1ЛьвівЧернігів
«Ця акція вже третій рік проходить, вперше ми її організували у 2013 році. Я випадково побачила у мережі Інтернет, що це свято давно святкують в США, тож подумала, що настав час інтегрувати його в Україні, – розповідає координатор «Kormotech & Соціум» Катерина Ковалюк. – Ми цю ідею всередині компанії дуже радо зустріли – рішення було прийняте за лічені секунди! Перший рік ми проводили її самі, минулого року до нас долучились однодумці, а цього року цей день став уже національним».

До підготовки такого дня любителі собак підійшли сумлінно, адже необхідно було погодити таку ідею з керівництвом, дізнатись, чи не страждають колеги від алергії, облаштувати місце для улюбленця тощо. Для успішної підготовки були спеціально розроблені правила техніки безпеки, аби цей день пройшов комфортно для всіх.

Киянин Євген провів цей день на роботі зі своїм псом-велетнем Тором. Чоловік говорить, що для тварини – це справжнє свято. Тор – чемний і слухняний собака, тож не завдав колегам Євгена клопоту. «День почався з того, що кожен мав погратися з собакою, – з усмішкою розповідає Євген про цей день, поки Тор лежить біля його робочого стола. – Тут йому прохолодно, комфортно, є кого оберігати. Для нього дуже важко залишатись вдома, бо це собака-охоронець, для нього вся суть життя – бути поруч із господарем. А в офісі ніхто не жалівся на нього, навпаки – всім весело і цікаво».

У самій компанії Kormotech був собачий аншлаг – в офісі одночасно були аж шестеро собак. Хтось задоволено грався з іншими собаками, дехто доїдав усе смачненьке, а хтось – мирно спав поряд із господарем.

Ветеринари зауважують, що кожен господар має забезпечувати свого чотирилапого спілкуванням, адже це запорука його щастя. День «Візьми собаку на роботу» – можливість подарувати приємні хвилини своєму улюбленцю.

Відеосюжет про акцію дивіться тут

Фотоальбом Візьми собаку на роботу переглядайте тут

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий