В Україні пройшов четвертий День «Візьми собаку на роботу»!

Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Ужгород і ще чимало міст долучились до свята «Візьми собаку на роботу», яке пройшло 1 липня.

Ініціатором такого дня традиційно стала компанія Kormotech, яка і принесла таку традицію в Україну. Свято швидко поширилось на інші компанії та інші міста, тож 1 липня на роботу пішли уже сотні тварин по всій Україні.

«Свято народилось в Америці ще у 2000р., а з 2012р. почали його святкувати ми, – розповідає Катерина Ковалюк, керівник служби зв’язків із громадськістю компанії Kormotech. – Навіть дивлячись по компанії, бачимо, що свято стає популярнішим. У перший рік було дві собаки, потім більше, більше, і от цього року понад десять тварин наших співробітників прийшли на роботу».

Водночас, свято «Візьми собаку на роботу» розвиває так звану dog-friendly інфраструктуру, а це дружні до тварин офіси. А чотирилапі учасники свята мають змогу отримати призи, адже компанія Kormotech організувала фотоконкурс для кожного, хто взяв собаку на роботу. Відтак, кілька десятків учасників конкурсу отримають призи, а трійка переможців (яка буде визначена 5 липня) – цінні подарунки.

«Чесно, щастю моєму не було меж, коли керівництво підтримало таку ідею, – розповідає учасниця конкурсу Катерина Гавриш. – А коли я повідомила, що візьму з собою Сансу, собачку з особливостями, ще й почали хвилюватися, чи буде їй комфортно, і де краще їй обладнати «робоче місце». Санса потрапила на справжнє свято! Обіймів та поцілунків малятку вистачить надовго! Зараз вона задоволена сопе в мене на колінах».

Наступного року традиція святкування «Візьми собаку на роботу» продовжиться, тож чотирилапі знову матимуть нагоду провести цей робочий день разом із господарями.

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 30 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий