В Україні вп’яте відсвяткують День «Візьми собаку на роботу»

21 липня, з ініціативи компанії Kormotech, пройде всеукраїнська акція «Візьми собаку на роботу». Уже 5 рік поспіль щасливі власники собак працюватимуть з чотирилапим компаньйоном.

З кожним роком все більше офісів в цілому світі стають Дружні до собак (Dog-Friendly), даруючи радість безперервного спілкування друзів наших менших з своїми господарями. Традиція, що зародилась в США 17 років тому, успішно крокує Україною вже 5 років поспіль, даруючи радість не лише власникам собак, а й усім працівникам, як малих компаній, так і промислових гігантів.

Кожен господар чотирилапого, зачиняючи вхідні двері щоранку, відчуває смуток розлуки зі своїм другом та знає, як віддано чекатиме улюблений собака його повернення додому. Однак, 21 липня все зміниться, адже кожен бажаючий зможе провести незабутній робочий день в компанії свого вірного мокроносого товариша, подарувавши йому безліч пригод та нових емоцій.

«Ми кожного дня святкуємо радість компаньйонства людини та собаки, – зазначає CEO компанії Вовк Ростислав, – головний офіс компанії вже давно дружній до собак і ми хочемо щоб хоча б раз на рік усі господарі чотирилапих спробували та зрозуміли, що собака на роботі – це не лише можливість весело провести час з улюбленцем, а й подарувати радість спілкування з собакою усім оточуючим!»

Якщо ви плануєте долучитись до акції:

  1. ознайомтесь з правилами участі та порадами ветеринарів, аби провести цей день безпечно та комфортно як для собаки так і для своїх співробітників;
  2. заплануйте собі участь у розіграші цінних подарунків серед учасників Дня «Візьми собаку на роботу», деталі участі тут;
  3. повідомте нам про ваші плани на участь, аби ми могли включити вас, ваше місто та назву компанії (де ви працюєте) на інтерактивну карту учасників по всій Україні.

У вас все ж виникли запитання?

Пишіть нам на office@kormotech.org.ua!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий