Вболівайте за найталановитішого безпородного собаку Львова!

Уже дуже скоро, 20 серпня, у Львові пройде унікальний конкурс талантів. Свої здібності показуватимуть безпородні собаки, адже саме їм присвячена виставка «ПростоПес – не просто друг».13654254_511874382350286_5340965059721055895_n[1]

Днями завершився етап реєстрації учасників цього собачого талант-шоу, тож уже відомо, що за призи змагатимуться 17 чотирилапих. Організатори виставки, проект Dog-Friendly City, уже повідомив імена пухнастих учасників виставки:

Джек, Делі, Malta, Ляля, Адель, Булька, Собака-мандрувака Лада, Хосе, Бобетта, Бобіч, Арчі, Кана, Старла, Грей, Зайка, Бімба і Мона змагатимуться у виконанні команди «Голос!», різних видах аджиліті, дог-фрісбі, бігу із господарем, подоланні перешкод і навіть поїданні корму на час! Організатори обіцяють також приз за найкумеднішу історію про чотирилапого улюбленця, а також подарунок за найкращий костюм.

Тож обов’язково приходьте повболівати за когось із чотирилапих, або ж повболівати за усіх і просто весело провести час. Виставка безпородних собак «ПростоПес – не просто друг» відбудеться на території Першого тренувально-вигульного майданчика для собак у парку ім. Івана Франка 20 серпня.

До слова, ця виставка безпородних собак – перша у Львові. А от в Києві «Кубор Барбоса» уже не перший рік проходить «на ура». Щасливі власники безпородних собак переконані – для дружби порода не важлива. І саме в цьому кожен зможе переконатись під час львівської виставки «ПростоПес – не просто друг». Приєднуйтесь!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий