Провідний розплідник України по породі Шелті отримав запас кормів від ініціативи «Не залишай нас в АТО»

собаки із розплідника по породі Шелті Свіжа гуманітарна партія з кормами для тварин від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» прибула в Донецьк.

За час роботи ініціативи компанія «Кормотех» допомагала всім, кому могла, на території Донецької та Луганської області. На жаль, часто найважливішу роль грали обставини, змінити які не в силах був ніхто. Тому кожна нова партія, яка приїхала в пункт призначення – це маленька перемога багатьох людей. Партія для унікального розплідника Наталії Тучковій  в Донецьк їхала більше місяця, багато людей допомагали з перевозом, зберіганням, транспортуванням в безпосередньо зону АТО. Команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» дякує всім, хто допомагав у цій роботі і саму Наталю за терпіння.

собаки із розплідника по породі Шелті  2Тепер же чарівні пухнасті вихованці Наталії будуть ситі і задоволені протягом двох місяців, адже саме такий запас корму вони отримали. За словами Наталії – це справжнє свято, адже через війну часом доводилося в буквальному сенсі виживати.

«Ведучий розплідник України по породі Шелті SHINING CHARM з Донецька висловлює величезну подяку Клубу 4 ЛАПИ за надану гуманітарну допомогу в наші ДУЖЕ нелегкі часи, – звернулася Наталя до команди ініціативи. – Багато “волонтерів” з різних країн приїжджали до нас, фотографували кількість наших вихованців (більше 40 собак) і обіцяли значну підтримку найближчим часом. собаки із розплідника по породі Шелті  3Але тільки Клуб 4 ЛАПИ реально виконав свою обіцянку. Завдяки Вам наші вихованці будуть ситі ще 2 місяці. Велике людське і чотирилапе спасибі!»

За час проведення Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» на Донбас було відправлено вже більше 16 т. сухих кормів від українського виробника, №1 у сфері харчування тварин, компанії «Кормотех». Акція триває, про успіхи та маленькі перемоги в рамках ініціативи читайте на блозі.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.