Великодні дні – час добра. Долучайтесь до добрих справ!

Світлі Великодні дні – чудова нагода подарувати любов і піклування тим, хто цього потребує. Саме тому нагадуємо, як ви можете допомогти чотирилапим, які опинились в біді і не мають сім’ї.

Допомога на стерилізацію

Вже другий тиждень триває збір коштів на стерилізацію трьох собак, що знаходяться під опікою волонтерки Наталі в окупованому Донецьку. Долучайтесь: карта ПриватБанк: 5168 7426 0213 2528 Кулиненко Олександра, обов’язково додавайте у призначенні платежу примітку «стерилізація, Донецьк», або просто «на собак, Донецьк».

Наталія (прізвище якої із питань безпеки ми не хотіли би озвучувати в мережі) залишилася в окупованому Донецьку, аби дбати про собак і котів зі свого домашнього міні-притулку. Втім, усі сусідські «дворові» собаки також отримують її увагу і турботу – вона їх годує, прилаштовує в родини, а деяких стерилізує. Справа в тому, що зараз почастішали випадки жорстокості щодо вуличних собак. В окупованому місті їх можуть труїти чи просто відстрілювати, тому волонтерка Наталія б’є на сполох – трьох її вихованців треба стерилізувати, адже якщо вони приведуть цуценят, усіх чотирилапих просто вб’ють.

Наразі загальна сума, за яку знайомий ветеринарний лікар готовий зробити три операції, склала 1750 гривень, частину коштів уже зібрано, залишається зібрати ще 1000 гривень. Наші вірні друзі, волонтери з Добропільського товариства захисту тварин «Вірність» зголосились допомогти організувати збір коштів, аби перерахувати ветеринарній клініці повну суму за три операції. Просимо небайдужих долучитись допомогою, аби зібрати необхідну суму!

 

Нагодуй тварин з зони АТО!

Стати благодійником і придбати корми для тварин, вивезених із зони АТО чи тих притулків, які приймають чотирилапих «біженців» легко завдяки Програмі адресної допомоги.

На сайті зоомагазину PetsLike зібраний список волонтерів та зоозахисників, із якими Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» працювала протягом останніх двох років і які є надійними та перевіреними партнерами. У списку Ви знайдете короткий опис організації, нагальні потреби та посилання на актуальні сторінки організацій.

Долучайтесь і замовляйте корми по Програмі адресної допомоги, а ми доставимо смачні вантажі волонтерам. Детальніше про те, як надати допомогу, читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий