Ветеринари з усієї України відвідають виробництво вітчизняних раціонів для тварин на Львівщині

Українською Асоціацією лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин(USAVA)11-13 червня Львів прийматиме масштабний ветеринарний Конгрес, організований Українською Асоціацією лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин(USAVA)

Цікавою родзинкою цього Конгресу має стати екскурсія на заводи «Кормотех», вітчизняного виробника №1 у сфері харчування тварин. Ветеринари з усієї України можуть пересвідчитись у якості вітчизняних раціонів, відвідавши заводи із виробництва сухих та вологих кормів. Екскурсія розрахована на 50 людей, аби кожен на власні очі побачив, що українські раціони не поступаються в якості імпортованому продукту.

На Конгрес у Львів приїдуть науковці та практикуючі ветеринарні лікарі України, Росії, Білорусії, Болгарії, Молдови, Угорщини, Латвії, Франції, Словаччини, Бельгії, Естонії, Польщі, Англії, Чехії, Фінляндії, Німеччини, Австрії, Америки. Подробиці та детальну програму Конгресу дивіться на сайті організатора
процес виготовлення форму на заводі кормотех клуб 4 лапи 2Також під час ветеринарного конгресу у Львові відбудеться  щорічна XIV Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція з проблем дрібних тварин, протягом якої запланована лекція польського фахівця, доктора ветеринарної медицини Дороти Поморської-Гандверкер.

«Наш конгрес відомий серед ветеринарів як захід, що динамічно розвивається, ми завоювали популярність також у європейської аудиторії – це вигідно відрізняє нас від інших ветеринарних заходів, які проводяться в Україні, – наголошують організатори. Наш конгрес став можливий завдяки спонсорам – відомим компаніям, виробникам продукції для тварин, зокрема вітчизняному виробникові раціонів для тварин компанії «Кормотех»

процес виготовлення форму на заводі кормотех клуб 4 лапи

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий