Ветеринарів та заводчиків запрошують на безкоштовні курси з репродуктології собак

16 та 17 травня у Львові відбудуться безкоштовні практичні курси для ветеринарних лікарів. Лекторами на них виступатимуть українські та польські фахівці. Курси та майстер-класи пройдуть у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Організовує навчання спільно Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Природничий університет (м. Вроцлав, Польща). Співорганізаторами заходу є Компанія КОРМОТЕХ, компанія KRKA, ТОВ «Ветеко». Інформаційні партнери курсів: журнали «Мир ветеринарии» та «Зоодруг».Honden zijn welkom!

Першою із двох тем курсів стануть окремі питання репродуктології собак:

Специфіка фізіології естрального циклу в сук.

В межах цієї теми передбачені майстер-класи:

Штучне осіменіння собак.

Забір сперми від собак, визначення оптимальної дати для в’язки, техніка штучного осіменіння сук.

Оцінка сперми, вагінальна цитологія, вагінальне осіменіння, внутрішньоматкова інсемінація.

Лекторами цього блоку стануть Василь Стефаник (Львів), В. Ніжанський, Г. Боднар (Природничий університет, м. Вроцлав, Польща).

В. Ніжанський – завідувач кафедри репродукції з клінікою сільськогосподарських тварин факультету ветеринарної медицини Природничого університету у Вроцлаві. Президент European Veterinary Society for Small Animals Reproduction EVSSAR –2011-2013, член EVSSAR Board, Голова Асоціації репродуктивної біології…

В. Стефаник – завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин ім. Г.В. Звєрєвої та керівник відділу міжнародного співробітництва Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Спеціалізація: відтворення та андрології одомашнених тварин і захворювання молочної залози. З 2011 р. керівник Проекту програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 по «Створенню ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Організатори запрошують до участі у курсі ветеринарних лікарів України, студентів, а також професійних заводчиків собак. Курси відбудуться 16-17 травня, місце проведення: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (м. Львів, вул. К. Левицького, 67). Участь є безкоштовною, для участі обов’язкова реєстрація. Для реєстрації звертайтесь до Ігоря Максимовича: vetadst@gmail.com, 097 290 41 51 або до Василя Стефаника 096 468 67 28.

Компанія «Kormotech» надає організаційну підтримку проведенню курсів у межах своєї програми сприяння розвитку ветеринарії та фелінології в Україні.

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 26 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий