Ветеринарів з усієї України чекають на навчальних курсах у Львові

У вересні на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького пройдуть два безкоштовних навчальних курси для ветеринарів. Їхня особливість у тому, що під час навчання учасники матимуть можливість попрацювати із новітнім обладнанням.1369234127_priem-veterinara11

Компанія Kormotech допомагає в організації цих курсів, адже вони є унікальними для України через передове обладнання, на якому проводиться практична частина навчань.

Практичні курси для лікарів ветеринарної медицини та студентів проходитимуть в рамках програми «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями». Її університет реалізовує спільно із Люблінським природничим університетом (Польща) на грант від ЄС.

Дві навчальні програми, які відбудуться 21-22 вересня і 23-24 вересня 2015 року, будуть присвячені темам анестезіології та ендоскопії відповідно. Навчання безкоштовне. Однак кількість місць обмежена.

Семінар «Ветеринарна анестезіологія» пройде під керівництвом Малгожати Лукаш, польського фахівця. До теоретичного розгляду пропонуються питання «складові, завдання, принципи анестезіології»; «аналгезія – як основа сьогоднішньої анестезіології»; «седація – вигода від використання седативних препаратів, їх переваги та недоліки» тощо. До практичної частини курсу входитиме: введення пацієнта в наркоз; інтраопераційні основи моніторингу; відпрацювання практичних навичок.

Другий семінар, який пройде 23-24 вересня, присвячений темі ендоскопічного дослідження котів і собак. Його проводитиме польський спеціаліст Беата Абрамович. У навчанні також передбачені теоретична та практична частини.


Обидва семінари пройдуть за адресою м. Львів, вул. К. Левицького, 65. Однак, через обмежену кількість місць, реєстрація на обидва заходи обов’язкова і триватиме до 20 вересня 2015.

Контакт: м. Львів, вул. Пекарська, 50

Максимович Ігор Андрійович, 097 29 04 151

e-mail: vetadst@gmail.com

Організатори наголошують, що після завершення навчання учасники отримують сертифікат від проекту: «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий