Вінничан закликають захистити тварин міста від убивства, підписавши петицію до влади

До уваги усіх вінничан! Активісти-зоозахисники збирають підписи, аби змінити «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у місті». Згідно із сучасною Програмою, тварин мають вбивати. Лише 1 500 підписів від жителів міста може врятувати чотирилапих від смерті! Читайте і поширюйте цю інформацію!

Активіст, зоозахисник Вікторія Волочай звернулась до нас із благанням допомогти у зборі підписів. От що вона розповідає:

«Розпочато збір підписів щодо проведення громадських слухань з приводу внесення змін до «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Вінниці на 2013-2020 р.р.»! До 16 березня ми маємо зібрати 1500 підписів!

 

У чому суть?

Цього року по вул. Гонти збираються побудувати муніципальний притулок для тварин. У притулок на 130 вольєрів планують звозити всіх собак/котів з міста та районів, яких виловлять на вулицях! Якщо протягом 45-ти днів ніхто не забере тварину з притулку, то її вбиватимуть! На побудову притулку мерія виділила 4,5 мільйонів. Згодом, чиновники вирішили бути скромнішими і 1 мільйон відняли. Отже, 3,5 млн. грн. виділяється з міського бюджету на побудову притулку «усипалки»! І це при тому, що за 9 років існування у Вінниці притулку для собак «Планета», коштів на його функціонування немає і ніколи не було! Громадськість хоче розібратися у цьому питанні і вимагає проведення громадських слухань!

 

Підписи мають бути на паперових бланках

Активістам було видано бланки для збору підписів. Всі бланки пронумеровано, кожен розрахований на 10 підписів. Особа, яка підписується, повинна особисто (власною рукою) вказати своє ПІБ, адресу проживання, та номер паспорта. Вік – від 18 років! До завершення терміну збору підписів залишився один день!

Співробітники місквиконкому обіцяють вибірково перевірити проживання підписантів за вказаними ними адресами». На думку активістів, така складна процедура підписання та верифікації придумана, аби штучно зменшити активність громади. «Чиновники хочуть, аби всі їхні рішення проходили без змін. Але зараз, коли вони взялися за беззахисних тварин, йдеться про узаконення убивства! Ми хочемо, щоб про Вінницю говорили на всю країну не як про вбивць, а як про європейське місто, яке успішно і гуманно вирішує проблеми безпритульних тварин!» – звертаються активісти.

 

Долучайтесь до збору підписів за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 4 (цивільний корпус “Азов”).

Всі питання задавайте координатору збору підписів в телефонному режимі: (067) 328-78-71, Іра Кудінська.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий