Вітаємо із Міжнародним днем ветеринарного лікаря!

Великодні свята закінчились, тож маємо нагоду привітати усіх ветеринарів із Міжнародним професійним святом, яке пройшло 30 квітня! Звісно ж, команда «Kormotech & Соціум» не могла забути про такий важливий День, адже ми плідно співпрацюємо із ветеринарними лікарями України та Європи і щиро вболіваємо за розвиток професії та якісне покращення ветеринарії в нашій країні!13161605_1103851576320592_1061358375_o

Дорогі ветеринарні лікарі! Щиро дякуємо Вам за Вашу роботу, за порятунок здоров’я і життя наших дорогих улюбленців, а також за добро, яке Ви проявляєте і до безпритульних тварин, надаючи їм безкоштовні огляди, лікування та перетримки!

Один із напрямків роботи «Kormotech & Соціум» – це підтримка розвитку ветеринарії та фелінології України. Ми постійно стаємо свідками Вашої жаги до нових знань, до нового досвіду. Саме тому компанія «Kormotech» підтримує ветеринарні конференції та долучається до різноманітних освітніх проектів.

Особливо хочемо привітати наших вірних партнерів, організаторів Ветеринарної школи передової діагностичної техніки на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького (Львів)!

І нагадуємо, що вже у травні усі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати практичні курси і майстер-класи, що пройдуть 16-17 числа у Львові. Детальні анонси, інформацію про теми, лекторів та контакти для реєстрації читайте тут:

У травні у Львові відбудуться практичні курси для ветеринарів з міжнародними лекторами.

Ветеринарів та заводчиків запрошують на безкоштовні курси з репродуктології собак.

Українських ветеринарів кличуть на безкоштовні практичні курси у Львів.

Також хочемо нагадати, що наші партнери і друзі з PetAdvisor створюють неупереджений, народний рейтинг ветеринарних клінік та кабінетів України. Тож закликаємо усіх власників тварин ділитись своїми відгуками, аби усі знали, де шукати найкращих спеціалістів у Вашому місті!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий