Вітаємо усіх із Днем Святого Миколая!

Цього дня бажаємо усім домашнього тепла і затишку, та безмежної сімейної любові! Традиційно, зимові свята – час благодійності і добра, яке проявляють до близьких та незнайомих. Це родинний час, коли кожен може насолодитись сімейним теплом. Собаки і коти також відчувають любов і причетність до родин, із якими живуть. Однак, не кожному чотирилапому дісталась у житті щаслива доля жити у сім’ї. Пропонуємо до уваги перелік притулків у різних містах України. Собачки і котики там якраз чекають на своїх господарів… можливо, вони чекають саме на Вас?аватарка

Команда «Kormotech & Соціум» переконана, що кожна тварина заслуговує на щастя, тому ми використовуємо будь-яку можливість, аби собаки і коти, які перебувають у притулках, змогли знайти новий дім та дочекались своїх вірних нових господарів.

Львів’яни та мешканці області мають нагоду знайти чотирилапого друга на ЛКП «Лев». Усі тварини там стерилізовані та здорові, вони чекають на диво! Якщо ви завжди мріяли про котика, саме час здійснити ці мрії та забрати вусатого пухнастика із притулку «Милосердя».

У Києві знайти тварину до душі дуже просто. У столиці та Київській області існує багато притулків чи товариств захисту тварин. Для цього звертайтесь у фонд Happy Paw, у притулок «Сіріус», або ж у товариство захисту тварин «SOS».

Якщо Ви мешкаєте в Одесі і дуже хотіли би взяти тварину з притулку, то звертайтесь у «Притулок для захисту і допомоги безпритульним тваринам». Також у місті діє притулок «Ковчег». Десятки місцевих вихованців чекають на нових господарів!

У Дніпропетровську реабілітаційний центр «Друг» і товариство «Вірність» обов’язково допоможуть підшукати чотирилапого друга!Da6lCb0xhy0

У Харкові діє «Міський центр утримання тварин». Там є чимало чотирилапих, які шукають дім. Також завітайте у «Перший харківський притулок».

У Запоріжжі є притулок «Дай лапу, друг», який може підшукати вірного чотирилапого вихованця на будь-який смак.

Івано-Франківський «Дім Сірка» утримує кілька сотень тварин, то там точно знайдеться саме Ваш чотирилапий друг.

Зоозахисних організацій та притулків в Україні – сотні. Вони є у кожному навіть не дуже великому місті. Якщо Ви якраз шукаєте собі вірного друга – подзвоніть у притулок, що розташований у вашому місті і там точно найдеться той, хто чекав саме на Вас!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий