Вітаємо усіх із Різдвом Христовим!

У світлий час Різдва Христового бажаємо усім миру і домашньої злагоди! Із нагоди різдвяних та новорічних свят український гурт «Шпилясті кобзарі» зняв відео із чарівними безпритульними цуциками, які шукали дім. В результаті такого жесту і популярності маленьких чотирилапих, майже всі із них уже знайшли нові домівки! Даруйте тепло і дива не лише людям, а й тваринам, які живуть поруч!

“Шпилясті кобзарі” заспівали українською мовою хіт Jingle Bells і зняли у новорічному відео шістьох безпритульних цуценят, аби знайти дім для малечі.

“Ми зрозуміли, що маємо можливість спрямувати увагу на щось більше, окрім позитиву та святкового настрою, – розповідає автор тексту оригінальної української версії новорічної пісні Оксана Боровець. – Слова пісні: «Ми зичимо усім – дорослим і малим – у цю казкову світлу ніч знайти свій теплий дім» для нас втілилися у конкретному завданні допомогти кудлатій малечі».

Із підтримкою такої ідей виступив український фонд допомоги тваринам Happy Paw. У фонді є чимало програм, які допомагають безпритульним тваринам, тож якщо різдвяний настрій надихнув вас на добрі справи, обов’язково завітайте на сторінку фонду і дізнайтесь, як можна допомогти!

Майже усі із цуценят, які стали зірками відео, уже знайшли нові родини. Однак ще тисячі пухнастих милих створінь чекають на свою казку. Читайте за посиланням, де знайти вірних друзів у найбільших містах України і даруйте свою любов тваринам, адже вони ніколи не зрадять і не відвернуться від вас!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий