Вперше у Львові: фітнес для собак

10 липня у Львові на території першого тренувально-вигульного майданчика для собак в парку ім. Івана Франка буде встановлено тренажери для активних занять та проведено майстер-клас з їхнього використання.13621804_10209215916410680_1838728369_o

Комплекс тренажерів має назву аджиліті (від англ. Аgility — швидкість, вправність). Аджиліті – це вид спорту, що зародився у Великобританії і зараз став загальновідомим. Його суть така, що людина направляє собаку через смугу спеціальних перешкод (тунелі, гірки, труби, стійки для слалому тощо). А тварина, у свою чергу, має подолати їх якомога швидше і точніше. Таким чином, аджиліті розвиває у чотирилапих вправність, сприяє підтримці гарної фізичної форми і, звісно ж, дуже розважає собак, бо вони сприймають це як веселу гру.

Окрім аджиліті на території майданчика будуть встановлені станції для прибирання за собаками та лавочки для господарів. Тобто, об’єкт буде укомплектований, згідно міжнародних стандартів. Огорожу було встановлено кількома місяцями раніше.13632795_10209215916490682_1537147145_o

Відкриватимуть майданчик представники компанії Kormotech, українського виробника харчування для тварин, що забезпечили облаштування об’єкту, ініціатори проекту – Dog-Friendly City та представники міста.

Майданчик обов’язково стане улюбленим місцем чотирилапих друзів, адже саме тут вони зможуть розважатись на повну. Однак, аби в повній мірі насолодитись його родзинкою – тренажерами для аджиліті, на локації буде проведено майстер-клас від кінолога Надії Шайди. Вона детально розповість про техніку безпеки на перешкодах і покаже ефективні вправи, аби кожен чотирилапий міг весело і корисно займатись, а головне – взаємодіяти з своїм господарем.

Святкова програма розпочнеться о 12:00. Проте вже з 10 ранку чотирилапі зможуть відвідати ресторан для собак, де можна буде дегустувати українські раціони від ТМ «CLUB 4 PAWS» та випити води.

На святі також можна буде взяти участь у конкурсі та виграти сумочки для снеків, річний або місячний запас раціонів від ТМ «CLUB 4 PAWS».

 

Довідка: Перший майданчик для вигулу собак у Львові облаштований на території парку ім. І. Франка (біля готелю «Дністер»), займає площу майже 4000 метрів квадратних та розділений на дві секції: для великих і маленьких порід собак. Територія огороджена парканом і оснащена спеціальною системою входу, аби чотирилапі випадково не вибігли за територію майданчика. Вхід для всіх власників собак є вільним, а користуватись майданчиком можна буде в будь-який час! Тож, приходьте на відкриття 10 липня о 12 годині.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий