Врятовано ще 1 500 котів та собак на Донбасі

 1212

Врятовано ще 1 500 котів та собак на Донбасі.

Четверту велику партію корму доставлено в зону АТО

Днями у Донецьк було доставлено чергову велику партію безкоштовних кормів для тварин завдяки всеукраїнській ініціативі “Не залишай нас в АТО”. Партія налічує 2 т сухих кормів (що без домішок становить близько 20 000 порцій у відповідності до ветеринарних норм харчування).

Зараз корми українського виробника компанії “Кормотех”, яка організовує акцію, доставлено донецькими волонтерами у притулок “ПІФ” (Донецьк). Далі вони розподілятимуть партію на волонтерів та інші, дрібніші притулки за створеними заздалегідь списками.

З цієї партії корми підуть на годування тварин у притулку “ПІФ” (900 тварин), КП “Тварини в місті” (300 тварин), притулку при фабриці іграшок (90 тварин), зоозахисній організації “Гуманіст” (33 тварини), також відповідальним опікунам у Донецьку (78 тварин) та опікуну в Макіївці (58 тварин).

Надати заявку на отримання кормів для опікунів, волонтерів чи притулків у зоні АТО можна, відправивши дані про кількість своїх тварин, контакти та опис потреб на електронну скриньку ініціативи “Не залишай нас в АТО” –  tvaryny.kormotech@gmail.com

В ході ініціативи 20 грамів з кожного кілограму проданих по всій території України (крім мереж супермаркетів) сухих кормів “Клуб 4 Лапи”, “Гав!” або “Мяу!” відправляються котам і собакам, що залишились у зоні АТО.

Нагадаємо, за листопад у зону АТО в ході ініціативи “Не залишай нас в АТО” було відправлено 5000 кг сухих кормів для тварин, які були доставлені більше 2 000 котів і собак у Донецьку, Луганську, Горлівці та Макіївці.

корм укр

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.