Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» доставила на Схід ще майже тонну кормів для тварин

Майже тонна сухих кормів для тварин, евакуйованих із зони АТО, вже доставлена у  Димитров, Бердянськ та Київ, адже саме тут небайдужі волонтери приймають нещасних.к2

200 кг сухого корму доставлені у Димитров, аби нагодувати там цілий евакуйований із зони АТО притулок Донецького міського центру захисту тварин «Зоозахист». Родина Тимошенків, яка опікується притулком, власноруч вивезла понад 200 собак і котів з окупованого міста. Більше того, вони досі приймають евакуйованих безхатченків та дають їм дім, їжу та опіку.

За словами власниці притулку Наталі Тимошенко, допомога, надана Всеукраїнською ініціативою «Не залишай нас в АТО», зараз є вирішальною для цих чотирилапих. Крім 200 кг кормів, які отримали тварини, команда ініціативи також оголосила збір коштів, який вже в перші дні допоміг зібрати суму, необхідну для місячного годування та обслуговування всіх собак та котів притулку.

к3Зараз триває доставка у Димитров ще одного цінного вантажу – для місцевих волонтерів, які турбуються про безхатченків у місті. Щодня ці люди годують майже 170 собак і понад 80 котів, яких залишили господарі або яких було вивезено із небезпечних міст. Вже найближчими днями тварини отримають 267 кг сухого корму від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО», яка допомагає чотирилапим у біді.

Також понад 80 тварин із АТО вивезені у Бердянськ, де ними опікується Наталя Дорогих разом зі своїм притулком для тварин-переселенців. Ці чотирилапі пережили страшні події, їх зрадили їхні господарі, їх наразили на страшну небезпеку. Вантаж, вагою майже 250 кг, забезпечить цим тваринам сите життя мінімум на місяць.

Також 70 кг сухих кормів команда ініціативи відправила тваринам, що живуть у героїчній родині переселенців. Олена Жеребченко, багатодітна мама, вивезла всіх своїх численних чотирилапих підопічних – собак, котів, кроликів та навіть коней. Історія Олени вражає: жінка вчинила мужньо, вона не розгубилась, коли довелося приймати принципові рішення. За словами Олени, корми приїхали дуже вчасно. «Для нас зараз це дуже суттєва підтримка», – говорить жінка.к1

Інформаційна довідка

Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» розпочалась у листопаді 2014 року. З того часу в зону бойових дій на сході України відправляються вантажі з кормами українського виробника компанії «Кормотех» (ТМ «Клуб 4 Лапи», ТМ «Гав!», ТМ «Мяу!»). За весь час роботи ініціативи відправлено понад 20 т кормів для тварин у зоні конфлікту й прифронтових містах.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий