Вуличні коти – частина екосистеми столиці

Залишилося ще трохи, і петиція за визнання котів частиною екосистеми Києва набере необхідну кількість підписів! Для набрання необхідної кількості підписів залишилось уже менше двох з половиною тисяч! Приєднуйся!

У холодну пору року коти гріються в підвалах та на горищах. Але часто через це вони і страждають, бо люди нерідко замуровують тварин у цих підвалах чи на горищах. Відтак, аби коти були у безпеці, а також могли спокійно пережити холоди, у столиці України пропонують оголосити їх частиною екосистеми міста і, як наслідок, надати їм відповідний захист.

Долучайтесь до підписання петиції тут.

Цю ідею на сайті петицій підтримало уже понад 5,5 тисяч людей. Для того, аби влада розглянула звернення, необхідно зібрати ще трохи більше двох тисяч підписів. Як ми уже розповідали, така ідея не є новою чи уніклаьною, адже коти офіційно є частиною екосистеми у Варшаві.

Чотирилапі є природніми санітарами і рятують мешканців міста від гризунів, регулюючи природнім чином їхню популяцію. Авторка петиції Вікторія Кирилюк зазначає: «Останнім часом в столиці нашої країни спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства».

Долучайтесь до підписання петиції за посиланням.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий