Вихованці макіївського міні-притулку будуть ситі і щасливі завдяки ініціативі «Не залишай нас в АТО»

r2n4-FEIOjkМи втішені повідомити, що протягом найближчих тижнів пухнастики Макіївського міні-притулку від міського фонду «Допомога тваринам» будуть ситими та задоволеними! Вони отримали смачний та дуже вчасний вантаж від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО».

Завдяки благодійникам Ірині Чижик, Анні Журавльовій та Світлані Демченко, чотирилапим вихованцям міні-притулку дісталось 54 кг кормів, серед яких не лише сухі корми, а й консерви. За словами Вікторії Моревої, власниці притулку, консерви для її підопічних – особлива радість, адже старенькі тваринки не можуть їсти нічого, крім вологого корму.
Вікторія адресувала подяку добрим людям, які придбали корми для її «хвостиків» через інтернет-магазин ZOO-UA.COM, а також Всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО» за доставку смачного вантажу.

«ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ !!!!!
Гуманітарний вантаж № 9 отримано!
Ми дякуємо своїм благодійникам, які допомагають нам через Всеукраїнську ініціативу «Не залишайте нас в АТО», організатором якої є компанія «Кормотех».
Ми і наші хвостики вдячні вам за доброту ваших сердець. Завдяки Вам, наше хвостате сімейство буде цілий тиждень радіти смачному корму. Особлива подяка за консерви, які так необхідні для наших старичків, які, через проблеми зі здоров’ям не можуть їсти нічого крім м’якого корму.
У ці важкі часи Ваша підтримка дуже нам потрібна, Ви рятуєте життя наших пухнастиків. Завдяки Вам, ми тримаємося. Дуже, дуже дякуємо !!!!!»

ZS3ziCGYoWIeg_0ImYwtkk

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.