Вже скоро в Україні святкуватимуть день «Візьми собаку на роботу»!

День «Візьми собаку на роботу» відбудеться вже 31 липня! Ми пропонуємо, аби жоден собака у цей день не лишився вдома!

Вже скоро в Україні святкуватимуть день «Візьми собаку на роботу»!Вже втретє компанія Kormotech ініціює проведення в Україні дня «Візьми собаку на роботу», протягом якого собаки супроводжують своїх господарів на їхні робочі місця. Ви теж кожен раз із тяжким серцем покидаєте свого улюбленця вдома, коли йдете на роботу? Не хочете розлучатись із ним ані на мить? Чи весь день думаєте про те, як він сумує за Вами? Тоді це свято саме для Вас!

Компанія Kormotech практикує таке свято серед своїх працівників, тож досвід показує, що такі дні виходять незабутніми як для людей, так і для тварин. Тож 31 липня беріть на роботу свого улюбленця, фотографуйтесь із ним та надсилайте нам свої щасливі знімки на office@kormotech.org.ua або на наші сторінки у соціальних мережах! Разом веселіше, тож пропонуйте друзям долучитись до такої доброї події!

В Україні, на відміну від США та деяких інших країн, поки немає культури dog-friendlyworkplace, тобто, облаштування території біля власного робочого місця для комфорту улюбленця. Тож спочатку варто переглянути правила техніки безпеки, аби день пройшов незабутньо лише у позитивному сенсі!

Собаки – це невід’ємна частина нашого життя і нашого суспільства. До того ж, кожен собака сумує, коли господар вранці покидає його, аби зайнятись роботою. Саме тому ми і пропонуємо бодай раз на рік влаштувати свято для свого улюбленця – взяти його з собою на роботу.

А ви візьмете свого улюбленця на роботу?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий