Вже завтра Club 4 Paws пригощатиме киян в унікальному ресторані для людей і собак!

Завтра кияни матимуть унікальну нагоду – ТМ «Club 4 Paws» від компанії «Kormotech» пригощатиме відвідувачів власного ресторану… собачими раціонами! Цікаво? Читайте далі!IMG_4166

29-30 серпня в Києві на Контрактовій площі відбудеться вже традиційний фестиваль  «Made in Ukraine». Протягом останніх кількох фестивалів ТМ «Club 4 Paws» дивувала учасників незвичайним форматом презентації раціонів для тварин. Цей раз не стане виключенням, тож гості фестивалю зможуть оцінити вітчизняні раціони на власний смак.

У ресторані для людей і собак працюватиме професійний кухар, який готуватиме страви з тих продуктів, з яких виготовляють українські раціони для собак. Поласувати смачненьким там зможуть не лише люде, а й тварини, бо ж і їх пригощатимуть вітчизняним продуктом. Також команда пропонує сучасну собачу «інфраструктуру» – спеціальні столики для собачого ресторану та пакетики для вигулу тварин без шкоди чистоті території.

Ресторан для собак, де пригощають тварин і людей, розташується у секторі «харчування» на місці С32, тож щойно зголоднієте – вам сюди!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий