Як і навіщо реєструвати собаку у Львові? ЛКП «Лев» відповіло на найпоширеніші питання

У Львові активно продовжується реєстрація домашніх собак. Уже кілька тисяч чотирилапих зареєстровані в єдиній міській базі. А для того, аби тим, хто не встиг цього зробити, було легше зорієнтуватись, ЛКП «Лев» підготувало невелику презентацію із відповідями на найпоширеніші запитання. Дивіться!

Одне із перших запитань щодо реєстрації собак у Львові звучить так: чому реєстрація необхідна для міста, навіщо потрібен міський реєстр, чому потрібні жетони?

ЛКП «Лев» пояснює, що реєстрація це:

  • Контроль за вакцинацією
  • Повернення загублених тварин власникам
  • Статистичні дані про собак міста для створення відповідної інфраструктури (майданчики для вигулу, станції для прибирання)

Чому саме міський реєстр:

При бажанні ви можете реєструвати свою тварину в будь яких локальних базах даних (база виробника чіпів, база кінологічного клубу),  але тільки реєстрація в lkplev.com надасть усі зручні сервіси і захистить тварину від втрати.

Особливо враховуючи той факт, що загублених чи ймовірно безхатніх тварин при відлові привозять саме у ЛКП “Лев”.

Щодо сильних та слабких сторін використання жетонів ЛКП «Лев» пояснює:

«Ідентифікація жетоном – метод візуальної ідентифікації тварини, що засвідчує те, що собака вакцинована і безпечна з медичної точки зору для оточуючих, – пояснюють в ЛКП «Лев». – Тобто перехожий, чи працівник магазину не зможе побачити чіп вашої собаки, щоб переконатись в тому, що ваш пес безпечний. Зрештою, наявність чіпа – не гарантія того, що у собаки є всі необхідні щеплення. Жетон без зайвих запитань надає відповідь про те, що стан здоров’я песика перевірив муніципальний орган і його можна, приміром, пустити на терасу кафе. Чіпування (ідентифікація транспондером) – методи ідентифікації, що здійснюються за бажанням власника. Їх номера підв’язуються в базі до профілю тварини. Вашу тваринку можна буде знайти також і по номеру транспондера.  Тавро – додаткові методи ідентифікації, що здійснюються за бажанням власника. Номер тавра можна зазначити в розділі “додаткова інформація” але пошук по номеру не здійснюється, бо немає єдино визначених норм видачі номерації».

Також на підприємстві додають, що всі запитання щодо реєстрації можна задати тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий