Як порозумітися з цуценям. Три безкоштовні майстер-класи у Києві

Навчити собаку думати, а власника – краще розуміти його потреби, розвинути у чотирилапому особистість і зробити господаря і домашнього улюбленця справжніми компаньйонами допомагає Школа взаєморозуміння з тваринами Pets&People. 20 жовтня, цей проект святкує 3 роки. З нагоди свята засновники Школи організовують три безкоштовних майстер-класи для власників цуценят віком до 6 місяців.  

artem-bali-562986-unsplash

Досвідчені фахівці з корекції поведінки домашніх тварин ознайомлять власників цуценят з гуманними методами навчання і правильною комунікацією з собаками. Упродовж трьох майстер-класів учасники навчаться правильно спілкуватися з чотирилапим, зрозуміють, до кого на вулиці можна підходити, а кого краще оминати, як підійти до чужого собаки, коли краще зупинити гру, а також отримають рекомендації для домашньої роботи. Викладачі Школи поділяться практичними інструментами, як вирішити найчастіші проблеми власників цуценят: підкликання, страх самотності, деструктивна поведінка і соціалізація.  

«За три роки чотирилапі у Школі Pets&People з’їли понад 6 тисяч кілограмів їжі, набігали більш як 23 тисячі кілометрів і вивчили щонайменше 14 тисяч команд. Ми переконалися, що потрібні. Наша Школа взаєморозуміння з тваринами приносить користь собакам, котам і людям», – зазначають організатори. 

Подія відбудеться у суботу, 20 жовтня, з 11:00 до 16:00 у Dog City на ВДНГ у Києві, що на вул. Академіка Глушкова, 1 (павільйон 167).

Реєструйтеся за посиланням: bit.ly/2QOPSZJ 

Підписуйтеся на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/2244270929140526/

Деталі за телефоном: 098 002 9553

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий