Як приємно, що ви відгукнулись! Отримувачі допомоги про «Не залишай нас в АТО»

За два роки ініціативи «Не залишай нас в АТО» команда чула різне – і прохання про допомогу, і сльози суму й радості, чимало життєвих історій і, найбільше, подяк. Подяка – це те, чим жила команда усі ці два роки, адже кожне «дякую» означало, що вантаж подолав кілометри і блок-пости, що він уже на місці, що чотирилапі уже нагодовані й задоволені.

За час роботи ініціативи, компанія Кормотех встигла допомогти сотням волонтерів, що працюють на Сході. Вони рятують тварин з-під обстрілів, прилаштовують у нові родини, а смачні вантажі допомагають прогодувати всіх корисними і поживними раціонами.

Наприклад, кілька гуманітарних вантажів допомагали протягом останнього року Товариству захисту тварин «Вірність», у прикордонному Добропіллі. «Вірність», місто Добропілля, Донецька область (зона проведення АТО) від щирого серця дякує компанії Кормотех за надану суттєву допомогу у вигляді корму нашим підопічним! – говорить волонтер Товариства Андрій Климов. – Діяльність нашої організації завжди супроводжувалася труднощами, а за останні два роки стало набагато складніше допомагати тваринам. Почасти через фінансові проблеми, почасти через збільшення кількості тварин із зони проведення АТО. За ці два роки через наші руки пройшло більше сотні тварин. Одних ми прилаштовували, інших стерилізували. Частина залишилася в наших приватних міні-притулках. І в цей важкий час допомогу від КОРМОТЕХ була дуже вагомою і оцінена по достоїнству нашими підопічними. Як приємно усвідомлювати, що є такі чуйні люди, які не забувають про проблему бездомних тварин навіть зараз! Величезне спасибі!»

А ще одні відчайдухи евакуювали з Донецька дві сотні тварин. «Ми перевезли свій Центр захисту тварин «Зоозахист» у Димитрів, це прифронтова територія, – розповідає керівник Наталія Тимошенко. – Вивезли всіх, кого могли, і тут усіх чотирилапих підбираємо. Звичайно, зараз нам дуже важко, тому «Не залишай нас в АТО» входить у наше положення і регулярно допомагає, фактично, щодвамісяці ми отримуємо смачні корми і це для нас неоціненні допомога».

За час ініціативи вдавалося допомогти і службовим собакам, які захищали Україну в АТО. Так, наприклад, за допомоги ініціативи і також небайдужих людей військові собаки батальйону «Чернігів» Баста і Корса отримали смачні подарунки. «Поділили по чесному: Басті одну упаковку, а Корсі трохи більше, бо  вона вже пройшла бойове хрещення в зоні АТО, – говорить Інна, волонтер батальйону. –  Собака не один раз допомогла хлопцям. Величезне спасибі за допомогу!!! Слава Україні!»

Крім допомоги собакам, які несуть службу в зоні АТО, команда встигла долучились партнерською підтримкою до проекту «Друг Героя», який займається реабілітацією ветеранів після військових дій. Собаки-терапевти також кілька разів отримали смачні раціони, аби мати багато сил для допомоги і реабілітації військових. «Ріккі відповідально виконав завдання від усіх собак нашого проекту, особисто забрав чергові 250 кг корму. А також, як справжній терапевт, він продемонстрував всім співробітникам транспортної компанії, які чудові, лагідні, корисні і розумні собаки-терапевти, – говорять волонтери проекту. – А ми і наші собаки дуже вдячні компанії Kormotech за постійну і таку важливу для нас допомогу!»

Таким чином, в ході ініціативи вдалося передати більше 30 000 кг кормів у кілька десятків притулків, товариств захисту тварин, волонтерських проектів та розплідників.

Ви теж маєте змогу почути усі ці приємні «Дякую!!!» на свою адресу, адже Програма адресної допомоги дозволяє кожному стати благодійником. Долучайтесь!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий