Як школа виховує гуманність: освітян з усієї України запрошують на тренінг у Львові

24-25 листопада у Львові відбудеться дводенний тренінг освітньо-просвітницького проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин». Участь безкоштовна, але кількість учасників обмежена. Встигніть зареєструватися!

C4P_Osvit_proekt_Zaproshennia_A4_horyzontal_Prev_31-10-17 (2)

«Маленький Принц. Львів, що любить тварин» — це інноваційний проект для школярів. Він об’єднує однодумців для реалізації кроків зі збереження довкілля і гуманного ставлення до тварин і відповідає Концепції Нової української школи.

Проект успішно реалізують у львівських школах з 2016 року завдяки Навчально-методичному центру освіти та компанії «Кормотех». Курс інтегрували у навчально-виховний процес на біології для 7 класів у форматі уроків-узагальнень на тему «Поведінка тварин».  

Учасники тренінгу отримають сертифікати та пакети матеріалів (посібник та зошит). Передбачено харчування (обід та кава-перерва).

Щоб зареєструватися, надішліть листа на електронну адресу olesia.kmit@kormotech.com.ua або зателефонуйте за номером 067 350 01 80 Олеся Кміть, компанія «Кормотех».

Деталі щодо змісту тренінгу — за номером телефону 067 734 73 55 Валентина Олійник, методист НМЦО.

Адреса місця проведення: Львів, площа Данила Галицького, 4.

Довідка

«Маленький принц. Львів, що любить тварин» – інноваційний освітній проект, який вчить гуманного поводження з чотирилапими. Програма розкриває теми добробуту та гармонічного співіснування з тваринами, відповідальності та жорстокості людей щодо них. Курс вчить поважати домашніх тварин і розуміти їхні потреби. Базується на досвіді Великобританії. У Львові курс започаткували у 2016 році. Проект інтегрований у шкільну програму. Чотири уроки у межах курсу зоології та одне виїзне заняття на ЛКП «Лев» проводять для усіх семикласників. Це спільна ініціатива компанії Kormotech і департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Партнерами проекту є онлайн-академія гуманної освіти, фонд Dog Trust та ЛКП «Лев»

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий