Як у Львові роздавали чотирилапих ветеранів ЗСУ

Ні для кого не секрет, що нашу державу охороняють не тільки мужні солдати, а й хоробрі чотирилапі бійці. І, як і у звичайних солдат, у військових собак теж є свій «дембель». Це історія про те, як у Львові прилаштовували чотирилапих ветеранів ЗСУ.

Звичайно, певні відголоски війни та служби залишаються не лише в серцях вояків, а й у серцях військових собак. Тому для усієї нашої команди стало приємною несподіванкою – як же швидко львів’яни захотіли прихистити цих «ветеранів».

0Все розпочалося з поста Ігоря Сайко у Фейсбук: «Солдат Джек! Збройні Сили України. Дембель-2016! З характером, зараза мала! Бути його господарем – слід заслужити! Але бачу, що він сам хоче мати господаря. Просто треба довести, що господар – саме ти! А не він. Підозрюю, що схожі замашки будуть у всіх цих собак».

І додав, що загалом йдеться про 23 військових собаки, які пішли зі служби у ЗСУ на заслужену «пенсію»: «23 (двадцять три) німецькі вівчарки віком 8-10-12 років, суки і кобелі негайно потребують прилаштування! Жили, але вже не служили по віку у військовій частині, де й пройшло їхнє життя. Так би і жили спокійно далі, якби не комісія, яка вимагає цих собак позбутись, оскільки вони вже не того віку, щоб нести подальшу службу, отже, знаходитись у військовій частині не можуть».

Вже через кілька днів за словами Ігоря Сайко, нові потенційні власники відгукнулись настільки активно, що хочуть забрати у нові родини вже двадцять із 23 собак, які цього потребують.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий