Як відважна китаянка рятує тварин від страшного «фестивалю» собачого м’яса

Продовжуємо розповідати про боротьбу зоозахисників з жахливим «фестивалем» собачого м’яса, який щорічно проходить у Китаї. Ця боротьба триває системно – захисники тварин звертаються до влади і світової спільноти, так і одиночно – відважні люди намагаються викупити тварин у торговців м’ясом. Читайте далі, як це відбувається!

1435107075_yang-xiaoyun-rescued-dogs-yulin-dog-meat-festival-china-

Зоозахисний проект Duo Duo бореться із організаторами «фестивалю», організувавши петицію до влади Китаю і міста Юлінь, де проходить це щорічне вбивство. До завершення підписної кампанії залишилось зібрати менше 100 тисяч підписів з 4,5 мільйонів необхідних! Не пошкодуйте хвилини часу і підпишіть петицію, а також розповідайте друзям про неї!

1435107345_yang-xiaoyun-rescued-dogs-yulin-dog-meat-festival-china12

А поки триває ця масштабна робота, відважні китайці рятують бодай частину тварин, приречених до смерті організаторами «фестивалю».

65-річна пенсіонерка, колишня вчителька місіс Сяоюн Йанг пройшла шлях у півтори тисячі миль до міста Юлінь і заплатила більш 1,000 доларів, щоб викупити сто собак з числа тварин, приречених на болісну смерть в ході «фестивалю» собачого м’яса в Юлінь, бо ж за час проведення «свята» гинуть близько 10000 чотирилапих.

1435107440_yulin-dog-meat-festival-8

Напівзруйнований майданчик в районі Dongli District муніципалітету Тяньцін (Китай) під назвою «Спільний дім» став домом для більш ніж 1500 бродячих собак і кішок. Сяоюн Йанг прихистила всіх цих тварин і постійно піклується про них. Вона сама доглядає за всіма безпритульними собаками, яких їй вдалося буквально вирвати з рук шкуродерів. Вона надає тваринам необхідну медичну допомогу, двічі на день годує коржиками (на більше у неї просто немає грошей), прибирає за своїми підопічними, грає з ними. Словом, опікується, як може.

Якось, 1995 року місіс Йанг побачила, як якийсь чоловік жбурнув у річку кошеня – тому, що не зумів продати його за бажаною ціною. Місіс Йанг не могла дивитися, як тварина тоне: обв’язавшись мотузкою, вона полізла в річку, витягла кошеня, а її син допоміг їй вибратися на берег. З тих пір ця жінка продовжує рятувати бездомних тварин, даючи їм дах. Спочатку вона брала тварин у свій будинок, але незабаром там стало занадто тісно. Тоді вона перенесла притулок в приміщення гаражу, неподалік від будинку. Тим не менш, тварин ставало все більше і місця знову не вистачало. Тому у 1999 році  з’явився «Спільний дім». Щоденно місіс Йанг встає в 5:00 ранку і працює до десятої години вечора. Їсть вона всього раз в день. Тварин годують двічі на день, і опікунці потрібно щонайменше 8 годин, щоб приготувати їжу для більш ніж тисячі тварин.

1435107267_yulin-dog-meat-festival-9

Чимало тварин у «Спільному домі» або понівечені, або хворі; їм потрібна постійна медична допомога. Місіс Йанг ніколи не відмовлялася від будь-кого із тварин. На щастя, є й небайдужі добросерді люди, які регулярно приходять в «Спільний дім» допомагати. Допомога і пожертвування від будь-яких добрих людей – основні джерела коштів, що підтримують існування притулку.

1435107203_yang-xiaoyun-rescued-dogs-yulin-dog-meat-festival-china2

Допомогти рятувати чотирилапих від страшного «фестивалю» може кожен. Необхідно лише поставити свій підпис під петицією і вже скоро зоозахисники примусять владу заборонити це жорстоке масове вбивство.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий