Як волонтери рятують від вимирання голодних тварин у Дебальцевому

6   Донецькі волонтери та зоозахисники відправились у Дебальцеве після того, як там вщухли бої, щоб врятувати від голодної смерті тисячі місцевих тварин, яких покинули люди.

На вулицях, на подвір’ях та під завалами у зруйнованому місті залишились сотні чотирилапих, яких зараз намагаються врятувати. Для того, щоб нагодувати цих охлялих котів та собак, виснажених війною, волонтери отримали майже 200 кг кормів ТМ «Гав!» та «Мяу!» від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО». Такої кількості корму вистачить лише на короткий період, проте ця допомога не дасть чотирилапим померти з голоду.

«Ситуація в місті просто жахлива, на кожному кроці, на кожній вулиці – десятки покинутих тварин, і багато з них це «шкіра й кістки», – говорить волонтерка Ірина Волик. – Ми були шалено вражені цією картиною, віддавали корми не тільки людям, які будуть підгодовувати тварин надалі, а й прямо серед вулиці на землю висипали цим тваринам їжу, бо ж не було сил на них дивитись!»

Зараз у місті облаштовують щось подібне до притулку, адже всі тварини, залишені на вулиці, опинились під загрозою – їх можуть відстрілювати. Територія для нього уже є, тож коли притулок буде облаштовано, можна буде порахувати кількість чотирилапих для подальшого надання їм гуманітарної допомоги від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО».

Минулого місяця волонтер Ірина Волик отримала від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» 1000 кг сухих кормів для роздачі тваринам у Донецьку. Загалом за весь час роботи ініціативи, яку організовує компанія «Кормотех», на Донбас було відправлено більше 10 000 кг кормів українського виробництва ( ТМ «Клуб 4 Лапи», «Гав!», «Мяу!»).

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.