Якими будуть тренажери для собак у Львові

Вже цієї неділі, 10 липня, о 12 годині відкриються спеціальні тренажери (перешкоди, планки, гірки) у Першому майданчику для вигулу собак у Львові. Звісно ж, кожному власнику цікаво – що ж це будуть за тренажери і, головне, як ними користуватись!13624645_1143193392386410_1598594739_n

Комплекс Аджиліті, який буде встановлений на майданчику, передбачає кілька видів спеціальних перешкод, аби чотирилапі могли тренуватись та підтримувати гарну фізичну форму. Аджиліті покликане розвивати у тварині вправність та швидкість. Є навіть цілий вид спорту зі спеціальними правилами й призами.

У Першому майданчику для вигулу собак у Львові встановлять такі види спеціальних перешкод як 3 бар’єри різної висоти, гірка, бум, гойдалка, тунель та кільце. Розташують ці тренажери у секції для великих собак.

Варто зауважити, що виготовлялись усі перешкоди за міжнародними стандартами і під пильним оком львівських кінологів. До слова, на відкритті кінолог Надія Шайда проведе спеціальний майстер-клас, аби продемонструвати найбільш ефективні вправи на кожному виді перешкод.13632795_10209215916490682_1537147145_o

Для тих, хто не встигне на церемонію відкриття, ми підготуємо відео-урок, а на території майданчика буде встановлена спеціальна схема, яка пояснюватиме, як найкраще робити комплекс вправ для свого чотирилапого.

Нагадуємо, 10 липня у Першому майданчику для вигулу собак у Львові відкриється комплекс тренажерів аджиліті. Також на відкритті будуть представники компанії Kormotech, українського виробника харчування для тварин, що забезпечили облаштування об’єкту, ініціатори проекту – Dog-Friendly City та представники міста. А для чотирилапих улюбленців працюватиме ресторан для собак від ТМ «CLUB 4 PAWS», в якому чотирилапі зможуть скуштувати раціони та випити води. На святі також можна буде взяти участь у конкурсі та виграти сумочки для снеків, річний або місячний запас раціонів від ТМ «CLUB 4 PAWS».

 

Довідка:

Перший майданчик для вигулу собак у Львові облаштований на території парку ім. І. Франка (біля готелю «Дністер»), займає площу у майже 4000 квадратних метрів та розділений на дві секції: для великих і маленьких порід собак.  Територія огороджена парканом і оснащена спеціальною системою входу, аби чотирилапі випадково не вибігли за територію майданчика. Вхід для всіх власників собак є вільним, а користуватись майданчиком можна буде в будь-який час! Тож, приходьте на відкриття 10 липня о 12 годині.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий