З любов’ю до тварин: все більше собачих парків відкривається в Україні!

Собачі тренажери з аджиліті стануть ще доступнішими! У Києві готують до відкриття великий тренувальний майданчик для собак.

Фото з відкриття першого Дог-Парку у Львові

Фото з відкриття першого Дог-Парку у Львові

8 липня у столиці мають відкрити великий тренувальний майданчик для собак «Sport Dog Area». Новий майданчик розташований на розі вул. Ревуцького та Здолбунівська. Організували встановлення та облаштування майданчика активісти організації «Місто тварин».

На відкритті планують влаштувати показові виступи різноманітних напрямків кінології та кінологічного спорту, провести тестування чотирилапих улюбленців на здібності до кінологічного спорту, провести конкурси для гостей і влаштувати справжній Дог-Бар.

Компанія Kormotech в особі ТМ «CLUB 4 PAWS» стала партнером створення майданчику «Sport Dog Area». «Ми дуже раді представити Вам одного з наших головних спонсорів, завдяки якому ми нарешті  змогли збудувати наш омріяний майданчик для собак – це українська компанія Kormotech LLC / ТОВ Кормотех та CLUB 4 PAWS, – розповідають організатори. – Так – це саме вони рік тому долучились до відкриття Першого в Україні ДогПарку у Львові. Ми дуже раді, що саме українська компанія, український бізнес долучається до підтримки таких громадських проектів, які сприяють поліпшенню комфортності проживання власників собак в місті».

Приємно, що тепер у столичних чотирилапих буде місце для занять таким корисним спортом як аджиліті, адже цей спорт розвиває не лише хорошу фізичну форму тварин, а ще й допомагає їм краще розумітись зі своїми господарями. Корисні поради від кінолога для новачків дивіться тут

Інформаційна довідка

Компанія «Kormotech» понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя тварин в Україні кращим. Компанія була ініціатором проекту гуманної освіти  «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії та Львівської міської ради. Також компанія долучилась спонсорською підтримкою до відкриття Першого тренувального майданчику для собак у Львові.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий