За підтримки компанії Kormotech поділитись досвідом із українськими ветеринарами приїхав польський лектор

Традиційно  у перших числах жовтня провідні ветеринарні фахівці, а в першу чергу керівники ветеринарних закладів, збираються на ветеринарний конгрес, якій також за традицією проходить у конференц-холі торговельно-розважального центру «Термінал», що у місті-супутнику Києва – Бровари. KB_35

В рамках конгресу завжди відбувається зустріч практикуючих ветеринарних лікарів з представниками державних регулюючих органів. Цього разу учасники конгресу мали змогу не тільки почути привітання від Голови Держветфітослужби України Олександра Вержихівського, і першого заступника Сергія Мельничука, а і прийняти участь у «круглому столі» з ними.

ХІІІ Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини України пройшов у добре знайомому учасникам форматі трьох секцій: «Охорона здоров’я дрібних тварин», «Охорона здоров’я сільськогосподарських тварин» і «Охорона здоров’я коней».

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України на дві секції конгресу, а саме дрібних і продуктивних тварин, які вже відбулися 8-9 жовтня зареєструвалося близько 400 фахівців. Третя секція по конях проходить 14-16 жовтня.

Щодо секції дрібних тварин, то і цього року лектори були варті, аби приїхати на їхні доповіді. Наприклад, Яцек Мадани – керівник кафедри і клініки внутрішніх хвороб Університету Природничого (Люблін, Польща) вже вдруге доповідає на конгресі в Броварах завдяки партнерським відносинам компанії «Кормотех», яка забезпечувала всі умови для приїзду лектора з АСВМУ.

KB_1Були й відомі французькі лектори: д.в.н. Жерар Ленноз і професор Національної ветеринарної школи в Тулузі Мішель Франк. І це не враховуючи провідних вітчизняних фахівців, таких як: Іван Стойков, Сергій Ткаченко, Дмитро Дерменко, Віталій Романішин і Рада Кальницька.

Але не тільки заради цікавих лекції приїжджають учасники конгресу, а ще й заради плідного спілкування у кулуарах, бо саме конгрес Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України (АСВМУ) вважається місцем зустрічі керівників ветеринарних клінік і цей рік вкотре це підтвердив.

Несподіваною, але приємною родзинкою конгресу стала дружня вечірка, яку феєрично провів спеціальний гість – лідер гурту «Нумер482» Віталій Кириченко.

Безперечно, кожен повіз додому свої враження і спогади, але немає сумнівів, що вони є – позитивними. Ті учасники конгресу, з якими вдалося поспілкуватися по закінченню, щиро вдячні організаторам і спонсорам, які приклали багато зусиль для його успішності, а особисто голові АСВМУ Оксані Рудь за те, що все відбулося на високому рівні. То ж, до зустрічі на традиційному конгресі за рік.

Сергій Кондрат, генеральний директор VETZOO Projects

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий