За підтримки компанії Kormotech українські ветеринари отримали унікальний професійний досвід

4 вересня 2015 року у конференц-холі готелю «Вісак», що розташований у мальовничому куточку Києва поблизу Дніпровської затоки на Оболоні, відбулася міжнародна конференція з проблем захворювань печінки у дрібних тварин.

KC_2Вузькотематичні конференції стають все більш популярними серед фахівців ветеринарної медицини України, оскільки дають можливість дійсно глибоко вникнути в певні проблеми, особливості діагностування й лікування різноманітних хвороб. Ось і в рамках даної конференції були розглянуті всі аспекти, пов’язані з анатомією і фізіологією печінки, методами діагностування і лікування захворювань цього органу у дрібних домашніх тварин.

KC_5

Європейський ветеринарний досвід в Україні

Хедлайнерами конференції, безперечно, були: Ян Марчук – викладач кафедри внутрішніх захворювань дрібних тварин факультету ветеринарної медицини Університету Природничого (Люблін, Польща) та Ірина Боброва – доктор медичних наук, головний лікар Центру сімейної медицини УЛДЦ, головний позаштатний інфекціоніст МОЗ України 2009 – 2011 рр.

Дуже приємно було чути доповідь Яна Марчука, яку він підготував українською мовою. Його виступ був не тільки насичений професійно корисною інформацією про результати досліджень клініки при кафедрі внутрішніх захворювань ветеринарного факультету Університету Природничого, але й наповнений тонким гумором, що також позитивно впливало на слухачів, оскільки легко поданий матеріал набагато краще засвоюється.

Приїзд Яна Марчука став можливий завдяки допомозі вітчизняного виробника кормів для собак і котів – львівській компанії «Кормотех», яка довгий час плідно співпрацює з Університетом Природничим у Любліні.

KC_13Щодо Ірини Бобрової, то вона вразила аудиторію дуже глибоким аналізом сучасних гепатопротекторів, який гідно оцінили навіть гарно обізнані у фармакології фахівці. Також доповідачами конференції були: Василь Алєксєєнко – старший лікар ветеринарної медицини ЦСВМ, автор багатьох доповідей на спеціалізованих ветеринарних семінарах, співведучий програми «Агенти чотири лапи» на каналі 1+1 в 2011-2012 рр.; а також Василь Мельников – лікар ветеринарної медицини ЦСВМ, аспірант Кафедри хірургії Білоцерківського Національного аграрного університету.

Неоціненний досвід

Підняті на конференції теми дозволили слухачам глибоко зануритись у проблематику захворювань печінки, методи їх діагностування і лікування. Саме такі заходи сприяють підвищенню професійного рівня спеціалістів, що однозначно впливає на загальний розвиток ветеринарної медицини України.

KC_10У перервах і під час обіду учасники конференції багато спілкувалися й знайомилися один з одним. В кулуарах було чутно, як ветеринарні спеціалісти обговорюють не тільки почуті доповіді, а й нагальні проблеми, з якими зіштовхуються у повсякденній практиці. Більше ніж 130 учасників конференції лишилися задоволеними як тематикою доповідей, так і атмосферою, що панувала на конференції.

Сергій Кондрат, генеральний директор VETZOO Projects.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий